Saw (Testere) IV Geliyor

Duydumki Testere(Saw) IV geliyormuş.. Aslında III’ün bitişinden belliydi IV numaranın geleceği 🙂 Hatta geçenlerde Meriç kardeşimle I-II-III birden tekrardan izledik 😀 O zaman da demiştim kendisine, olm dur daha IV ‘ü çıkacak bunun diye.. Derken yeni gördüm, geliyormuş yakında 😀 26 Ekim 2007’de vizyondaymış..
Okumaya devam et “Saw (Testere) IV Geliyor”

18’ler Takımı Fragmanı

18’ler TakımıNeşeli Gençlik filminden sonra yine gençleri konu alan bir diğer film 18’ler Takımı 9 Mart 2007’de gösterime girecekmiş. Mesut Taner’in yönetmenliğini yaptığı bu filmin, Deren Medya tarafından yollanan DVD Fragmanı dün akşam elime geçti. Anlaşılan 2007 Türk sineması için önemli bir yıl olacak. Çünkü yakında yayına girecek ve yapımda olan güzel filmler var.


Okumaya devam et “18’ler Takımı Fragmanı”

Yeni Bir Gençlik Filmi, Neşeli Gençlik

Neşeli GençlikAmerican Pastası filmini izlemeyenimiz yoktur sanırım 🙂 Hatırlarsınızki American Pastası cinsellik üzerine bir film olup tamamen gençler arasında geçmekteydi. Peki ya gençlerin cinsellik maceraları üzerine tamamen Türk yapımı bir film olsaydı diyor muydunuz? İşte size Neşeli Gençlik 😉 Konu cinsellik olunca tabi biz Türk gençliğinin üstüne yok 🙂


Okumaya devam et “Yeni Bir Gençlik Filmi, Neşeli Gençlik”