Terminator 4 – Terminator Salvation (Terminator: Kurtuluş)

Ailelerin bilimkurgu filmi olan Terminator, 4. seri olan Kurtuluş ile 2009 Mayıs ayında sinema severler ile buluşacak. Yeni bölüm, kıyamet sonrası 2018 yılında geçiyor.

Terminator 4 – Terminator Salvation (Terminator: Kurtuluş)

Terminator 3: Rise of the Machines pek bekleneni verememişti. Bakalım Terminator Salvation (Terminator: Kurtuluş) nasıl olacak ve izleyicinin ilgisini çekebilecek mi 🙂

Terminator denince akla gelen ilk isim kuşkusuz Arnold Schwarzenegger. Ancak Terminator 4’de Arnold Schwarzenegger yer almıyor. Hatta rol listesinde Terminator adını bile göremedim 🙂

Terminator 4′ de Arnold Schwarzenegger yok dedik. Ancak The Dark Knight filminden hatırlayacağınız Christian Bale, John Connor rolüyle filmde yer alacak.

Terminator 4 - Terminator Salvation (Terminator: Kurtuluş)

Terminator: Kurtuluş, Özet

The Terminator film serisinin bu çok beklenen ve kıyamet sonrası 2018 yılında geçen yeni bölümünde Christian Bale, Skynet ve Terminator ordusuna karşı insanların direnişine liderlik eden John Connor’ı canlandırıyor. Ancak gelecekteki Connor’ın inandığı şeyler, son anısı idam sehpasına yürümek olan Marcus (Sam Worthington) adlı bir yabancının ortaya çıkmasıyla kısmen değişir. Connor, Marcus’un gelecekten mi yollandığına yoksa geçmişten mi kurtarıldığına karar vermelidir. Skynet son saldırısına hazırlanırken, Connor ve Marcus kendilerini Skynet operasyonlarının kalbine götürecek bir yolculuğa çıkarlar. Orada, insanlığın yok edilmesinin ardındaki korkunç gerçeği ortaya çıkaracaklardır. (kaynak)

Terminator Salvation, Fragman

Terminator 4 Fragman için Terminator Salvation Trailers & Video Clips adresini ziyaret edebilirsiniz.

Terminator Salvation, Web Sitesi

Gelişmeleri http://terminatorsalvation.warnerbros.com/ adresinden takip edebilirsiniz.