Limaksan ile promosyon ürünler

Promosyon ürünler birçok firma için çok önemli ve bu tarz ürün üreten firmalar sektörde önemli bir yer kaplıyor. Tabi söz konusu promosyon olunca, çeşitlilik ve kalite ön planda oluyor. Bugün, promosyon ürünler ile sektörde yer edinen Limaksan’ı tanıtacağım.

Promosyon ürünleri İle Limaksan

Limaksan ailesi, 30 yıldır promosyon ürünleri ve hediyelik eşya sektöründe faaliyet gösteriyor. İşe ilk olarak 1980’li yıllarda duvar saati üreterek başlamış ve 20’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmişler. Ne zaman ülkemiz 1990’lı yıllarda “promosyon ve ticari hediyelik eşya” kavramı ile tanışmış, Limaksan bu yönde faaliyetlerini devam etmeye karar vermiş. Böylelikle 1992 yılında Esenyurt’taki fabrikalarında, o yıllardaki CAD/CAM yazılımları ile endüstriyel tasarımlar yaparak, CNC tezgahlarında bunları işleyerek ürünlerini oluşturur olmuşlar. Nihayetinde Limaksan, başta duvar saati olmak üzere, masa setleri, anahtarlıklar, plastik ve metal masa üstü setleri, ajanda ve takvim gibi kağıt ürünlerini tek çatı altında üreten bir kuruluş haline gelmiş.

Limaksan Fabrika

Limaksan Ürün Çeşitliliği

Promosyon konusunda ürün çeşitliliği gayet iyi düzeyde diyebilirim. 13 ana başlık altında ürünler kategorize edilmiş durumda.

 1. Saatler
 2. Kalemler
 3. Anahtarlık
 4. Kağıt Ürünleri
 5. Çantalar
 6. El Aletleri
 7. Ofis Gereçleri
 8. Teknoloji Ürünleri
 9. Plaket Madalyon Kupa
 10. Tekstil Ürünleri
 11. Kişisel Ürünler
 12. Plastik Ürünler
 13. Diğer Ürünler

Bu kadar fazla kategori altında ürün seçmek ise zor bir karar doğrusu.

Promosyon Saatler

O kadar da duvar saati dedik ve şimdi promosyon duvar saati adına paylaşım yapmazsak yakışmaz 🙂

Limaksan Saat

Benim en çok hoşuma giden yukarıdaki metal saat , sade ve kibar. Bu saatin üzerine logonuzu bastırarak promosyon ürünü haline getirebilirsiniz. Peki sadece metal duvar saati mi? Tabi ki hayır 🙂 Renkli, bombe camlı, dışa baskılı, ahşap duvar saatlerini de satın alarak promosyon ürün haline getirebilirsiniz. Ya da duvar saati yerine, masa saati, buzdolabı saati ya da kol&cep saatini tercih edebilirsiniz. Tercih, tamamen size kalmış 😉

Elbette duvar saati ilginizi çekmeyebilir. Ancak dert etmeyin çünkü ürün çeşidi çok fazla. Saat yerine promosyon kalem tercih ederek, firmanızın logo ve iletişim bilgilerini içeren yüzlerce ya da binlerce kalem de ürettirebilirsiniz. Açıkçası tercih yine zor olacaktır çünkü plastik, dönüşümlü, metal, yarı metal, dokunmatik ekran, kurşun, fosforlu olmak üzere birçok çeşidi bulunuyor.

limaksan-ile-promosyon-urunler-kalem

Son zamanların modası üstteki gibi geri dönüşümlü çevre dostu kalem tercih etmek sanırım. Katıldığım fuarlarda bu tarz kalemlere çok rastlar oldum 🙂