Kasım Ayı da Bitti Diyebiliriz

Ne kaldı şurada kasım ayının bitmesine. Aslında sizin için 2 gün, benim içinse bitti 🙂 Çarşamba günü önemli bir sınavım var. O yüzden ona çalışacağım önümüzdeki 2 gün boyunca. Yine çevrimiçi olacağım ara sıra . İşte yorumlar v.b. kontrol edeceğim. Yeni güzel haberler alırsam, onları yazacağım, ama fazla takılamayacağım doğrusu. Umarım bu sınav iyi geçer.
Ve gelelim kasım ayının dmry.net istatistiklerine. İlk defa 1 ayı tamamlamış olacağınız böylelikle.

O kadar dalgınım ki! Sınav zamanları böyle oluyor ve bir de bilgisayarda iş yetiştirme telaşına düştüğüm anlar. Demin yazarken kasım değil de ekim ayı yazmışım 🙂 Dalgınlık işte!
Kasım ayı çok dolu dizgin geçmiş. Dmry.net’i 10 Ekimde kurmuştum ve 14’ü gibi yayına girmişti. Ekim ayında 15-20 gün boyunca 2149 ziyaretçi, 16965 sayfa izlenimi almışım. Kasım ayındaysa bunun 2 katı civarına çıkmasını umuyordum. Ama kasım ayı istatistikleri beni hayli heyecanlandırdı.
01-27 Kasım tarihleri arasında 10493 ziyaretçi, 53949 sayfa izlenimi almışız. Günde ortalama 374 ziyaretçi, 1926 sayfa izlenimi olmuş. En çok 793 ziyaretle dün yani 27 kasım önde gelmiş. O gün 4718 sayfa izlenimi almışız. dünya haritası aramasıyla siteye 471 kişi gelmiş. Fakat istedikleri tam olarak elde ettiklerini düşünmüyorum çünkü MSN Virtual Earth – MSN İle Dünya Haritası yazımı okuyorlar. Onlara söz birkaç dünya haritası yazılımı bulup tanıtacağım 😉
Neyse diyeceğim hoşuma gitti gene, okunuyor olmak. Bu günlük tutma işini sevdim valla 🙂