Rüya Gerçek Oldu, Fifa 2006 Türkçe Spiker Yaması

Aslında ben Fifa oynamam, hatta bu zamana kadar da oynamış değilim. Futboldan pek anlamayan biri olarak, ilgimide uyandırmıyor doğrusu. Benim için önemli olan Colin McRae Rally parkurlarında yapacağım derecelerle birlikte, çevrimiçi oyunlarda Japon ve İtalyan arkadaşların önünde ve daima ilk sırada bitişe gelme tutkusudur.

Rüya Gerçek Oldu, Fifa 2006 Türkçe Spiker Yaması

Colin McRae Rally’e 2 nolu serisi ile başladım ve şuan 2005’i vakit buldukça oynuyor ve bitirmeye çalışıyorum. Oyunda en çok arzu ettiğim ülkemizinde etaplar arasında yer alması. Tabi yardımcı pilotun Türkçe konuşmasını da çok istemekteyim.

İşte bendeki tutku da böyle olunca, sizlerin bu yamayı ne kadar çok istediğinizi az çok anlayabiliyorum. Sağolsun GechE arkadaşımız Fifa 2006 Türkçe Spiker yamasını halletmiş.

Fifa 2006 Türkçe Spiker Yaması: Çeviri Hakkında

GechE arkadaşımız bu çeviriyi kendi seslendirmiş ve açıklamalarına göre %98’lik bir çeviri oranı yakalamış. Kimi yerlerde mantık hataları olabiliyormuş, fakat bu arkadaşımızdan değil oyundan kaynaklanan bir problemmiş.

Neyse fazla uzatıp sizi bekletmek istemiyorum. Buyrun Fifa 2006 Türkçe Spiker yamasını indirme bağlantıları. Yamanın toplam boyutu sıkıştırılmış formatta 170 MB. Ayrıca arkadaşımız yamanın kurulumunu izah ettiği bir de kurulum dökümanı hazırlamış.

Mükemmel çalışmasından ötürü GechE arkadaşımızı buradan tebrik ve teşekkür ediyorum. Yamayı yaparken problemler yaşayabilirsiniz, o nedenle lütfen yamanın duyurulduğu başlığı ziyaret ediniz ve bu güzel çalışmaya teşekkürlerinizi sunmayı unutmayınız.

Fifa 2006 Türkçe Spiker Yaması: Yama Dosyaları

Yamaya ait dosyayı 18mb’lik boyutlara ayırıp tekrar yükledim ve tüm kırık linkleri yeniledim. Yama için alttaki tüm dosyaları indirmeniz gerekiyor. Toplam boyut 169 MB.

  1. Parça 1 – 18 MB
  2. Parça 2 – 18 MB
  3. Parça 3 – 18 MB
  4. Parça 4 – 18 MB
  5. Parça 5 – 18 MB
  6. Parça 6 – 18 MB
  7. Parça 7 – 18 MB
  8. Parça 8 – 18 MB
  9. Parça 7 – 18 MB
  10. Parça 8 – 7,59 MB