En güzel oyunlar: Jetoyun.com

Birçok flash oyun sitesi bulunuyor ve bu flash oyun sitelerinin de birçok ziyaretçisi. İşte bu popüler sitelerden biri ise Jet Oyun. Gelin hep birlikte, Jetoyun.com’u tanıyalım.

En güzel oyunlar: Jetoyun.com

En güzel oyunlar hangi flash oyun sitesinde? Sorusunu iletebilirsiniz. Aslında kesinlikle şu site ya da bu site diyemeyiz. Hepsini denemek lazım. Ama madem bahis açıldı, neden http://www.jetoyun.com/‘a göz atmıyorsun.

Jet Oyun

Sitede en çok dikkatimi çeken, soldaki menü oldu 🙂 Kategorilerle ufak resimlerin uyumu güzel olmuş, daha çekici kılmış kategorileri. Üstelik Hayvan Oyunları gibi geniş kapsamlı bir başlığın, açılır menü ile dallanması da, daha fazla oyun severi kısa sürede hoşlandıkları hayvan oyununa yönlendirmek için iyi düşünülmüş. Ancak hayvan oyunlarının ana kategorisine girdiğimizde, sayfanın üstündeki alt kategori linkleri pek olmamış. Sıkışık duruyorlar, ve aralarını açıp yine başlarına küçük resimler eklesek, daha da dikkat çekici olacaktır.

Ateş ve Su

Bu aralar çok popüler olan ve Google sonuçlarında dahi 2.740.000 kayıt olan bir oyun var. Adı mı? Ateş ve Su. Bu oyunu Jetoyunda oynayabilir, ve eğlenebilirsiniz. Sizden önce bu oyunu Jetoyun üzerinde 300.000’den fazla kişi oynamış bile 🙂