ZIMBIRTI – İlginç Ürünler Diyarı

Adı ve sloganı ile öne çıkan bu site, aynı sloganındaki gibi birçok ilginç ürünü barındırıyor. Ödemelerinizi ise kredi kartına peşin fiyatına 3 taksit ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

ZIMBIRTI – İlginç Ürünler Diyarı

Zımbırtı – İlginç Ürünler Diyarı, bünyesinde birçok ilginç ürüne yer vermiş. Bu ürünlerin bazıları ilginç olduğu kadar, bazıları da bir o kadar kullanışlı. Tüm bu ürünler 10 farklı ana kategori ile ziyaretçilere sunulmuş durumda.

ZIMBIRTI - İlginç Ürünler Diyarı

Ödemeler Peşin Fiyatına Taksitle

Sepetinize birçok ilginç ürünler seçtiniz diyelim, ve ödeme kısmına geçtiniz. Ödeme işleminde şanslısınız, çünkü bankadan havale yapabileceğiniz gibi peşin fiyatına taksitle ödeme de yapabiliyorsunuz.

Kredi kartı ile ödeme konusunda PayU güvenli ödeme sayfasına yönlendiriliyorsunuz. PayU, kredi kartı ile online ödeme yapma konusunda hizmet veren güvenli bir sitedir diyebiliriz. Bu hizmet aracılığı ile Axess, Bonus, Maximum, Card Finans, World kredi kartlarının tümüne peşin fiyatına 3 taksit yapılabiliyor.

ZIMBIRTI - İlginç Ürünler Diyarı

Hediyelik birçok ürün

Aslına bakarsanız, bir arkadaşınıza hediye almayı düşünüyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Hele hele arkadaşınız bu tarz ilginç ürünlerden hoşlanıyorsa. Sıradışı hediyelikler için zımbırtı sitesini ziyaret etmenizde fayda var 😉