Yorumları Değerlendirirken

Yorumları değerlendirirken nelere dikkat ettiğimi anlatayım sizlere. Böylece bazı yorumlarınızın neden yayınlanmadığının cevabını bulacaksınız. Öncelikle asla ağır argo kelimeler içeren yorumlarınızı onaylamıyorum. Yorumlar üzeriden düzenleme yapmak istemiyorum. Kim nasıl yazdıysa öyle onay veririm. İçerisinde küfür var diye o yorumu düzenlemekle uğraşmam da. Salak , aptal gibi halk arasında neredeyse günü birlik kullanılan kelimelere birşey demiyorum fakat oralı buralı yorumlar asla geçemez. Bu günlük seviyeli bir yer.

Yorumları Değerlendirirken

Dediğim gibi bu günlük seviyeli bir yer, ve herbir ziyaretçi birbirinden daha özeldir. Genci de var yaşlısı da. Bayı da var bayanı da. Tek bir kişinin bile okumak istemeyeceği tarzda yorumları barındırmak istemem. Bu yüzden bu tarz yorumlarda lütfen dikkatli olunuz. Şahsıma yapılan hakaret dolu yorumları pek sallamıyorum, alıştım zaten. Bunu halk arasında çekilememek deniyor. Ki çekilemiyorsam bu nedenden ötürü ne mutlu bana , ne mutlu bize. Çekilemeyecek kadar büyük şeyler koymuşuz demek ki ortaya.

Ayrıca yazdığım yazılar altına yollanan alakasız mesajlar, isteklerde onay almayacak, alan varsa da bundan sonra alamayacaktır. Bir isteğiniz olursa bunu iletişimden bildirebilirsiniz.

Ayrıca kaynağını belirttiğim uygulamalar hakkında buraya sorular sormanız da, dmry.net te ilgili yazı altındaki yorum sayısını arttırmanızdan başka bir işe yaramaz. Bakınız örnek Rüya Gerçek Oldu, Fifa 2006 Türkçe Spiker Yaması başlığı. Arkadaşım bu başlıkta yamayı hazırlayan siteyi ben söylemişim. Daha burada soru sormanızın bir anlamı olmayacaktır. Gidin verdiğim siteye ve yapımcı arkadaşa sorun.Hıı neden sormayın diyorum! Sonra bazı ultra ileri geri zekalılar bu eklentiyi, ‘ben kendim yazdım’ demişim gibi yorumluyorlar ve ona göre alakasız yorum yolluyorlar. Ama okusalar yazıyı kimin yazdığını zaten söylüyorum ama diyorum ya ultra ileri geri zekalı oldukları için okumaya gerek duymuyorlar.

Yorumlarda genel olarak bunlara dikkat etmenizi rica ediyorum. Aksi durumda benim için bir problem yok fakat cevap arıyorsanız ve ben kaynak bir site vermişsem eğer, bu demek oluyor ki; Arkadaşlar bakın yapımcı v.b. site burası, konu ile ilgili benim fikrim yok, ben sadece haber veriyorum size, bir probleminiz varsa orada sorun. Bunu uygularsanız sorularınıza alacağınız cevaplar o kadar kısa sürede olacaktır. Umarım anlatabilmişimdir 🙂