Trene Kafa Atmak, Arabalara Çelme Takmak

Hooohh , yaklaşık 1 saat öncesinde malzeme sınavımdan çıktım. 4 soruyu birden de yaptım sayılır. Artık hayırlısı bakalım sınav sonucu için. Sınav geride kaldığından rahatladığımı söyleyebilirim. O kadar bilgiyi kafamda tutmak beni rahatsız etmeye başlamıştı. Az sonra reset atacağım kendime ve herşey düzelecek 🙂 Asıl yazmak istediğim bu değil tabi. Size dün Gözcü gazetesinde okuduğum bir haberi anlatmak istedim.

Trene Kafa Atmak, Arabalara Çelme Takmak

Hepimiz, kimi zaman çok ilginçliklerde bulunan bir toplum olduğumuz görüşünde hemfikirizdir sanırım. Bu sabah evden çıkmadan dünkü Gözcü gazetesini aldım ve başladım okumaya. Gazetenin son sayfasında şöyle bir habere rastladım.

Trene kafa atmak

Evet ben de okuduktan sonra aynı duygu ve kararsızlığın içerisine düştüm. 😕 Yaa bu dayının trenle zoru nedir ki kafa atar ona? Nedir trenle alıp veremediği? İlginçtir doğrusu. Hani tamam, bu zamana kadar hayli şey duyduk ilginç olan ama trene kafa atanı ilk defa duyuyorum, hele hareket eden bir trene. Acaba dayının kafa atmasına, arkadaşlarıyla girmiş olduğu bir iddaa mı sebep oldu diye sorası geliyor insanın.

Ben bunu okuyunca aklıma , arabaya çelme atmak geldi. Yani ikisi de eşdeğer zorluklarda sanırım 😛 Düşünsenize kendinizi, karşıdan gelen otobüse yada arabanın sağ ön tekerine çelme takıyorsunuz… Sen bizim aklımıza mukayyet ol, yarabbi.