Transformers Beyaz Perdede

Transformers MovieÇocukluğumuzun çizgi filmleri tek tek beyaz perdede yerini alıyor. Bunlara en son Transformers da katıldı ve 2007’de gösterime girecek. Ben en çok hani TIR olan vardı! işte onu severdim. Zaten küçüklüğümden beri TIRlara ilgi duyar, hayranlıkla bakarım. En son Formula 1’de takım TIRlarını görünce hayli bir kitlenmiştim 😀 Devasa cüzseli araçlar. Kullanmak bambaşka bir heyecan olsa gerek.Çocukken, hatırlarım hiç kaçırmazdık bu çizgi filmi. Eğer yemek vaktine geliyorsa bile, yemeğimizi tepsiye yerleştirir ve geçer televizyon başında yerdik. Nedense hayatımızda çok önemli bir yeri vardı 😛 bu robotların.

Takip etmek isteyenler için filmin ana sayfası: http://www.transformersmovie.com

IMDB adresi ise: http://imdb.com/title/tt0418279/

Konu
Cybertron ismindeki robotların gezegenine hoşgeldiniz! Farklı mekanizmalara dönüşebilme yetenekleri olan robotların yaşadığı bu gezegen, aslında iki farklı cepheye bölünmüştür. İyi ve kötü robotlar olarak farklı hedeflerin peşinde koşan bu Transformer‘lar, gezegenlerindeki yakıt stoklarının azalması sonucu, uzayda farklı yakıt kaynaklarının arayışı içine girerler.


Ve tabi ki bu arayış, kimyasallar ve gerekli yakıt mineralleri açısından son derece zengin olan Dünyamıza düşürecektir yollarını. Kolaylıkla otomobillere, uçaklara, deniz taşıtlarına, kamyonlara dönüşebilme yeteneği olan bu robotlar, dünyaya gelerek bu kaynakları ele geçirebilmek için bir savaş başlatacaklardır. Kötü ruhlu robotlar Decepticonlar’ın tek isteği kendi isteklerini elde edebilmek için dünyayı yok etmektir. Tabi yine karşılarında iyi robotlar ve onların başı Optimus Prime’ı bulacaklardır.

Tüm dünya televizyonlarında büyük bir beğeni ile izlenen dizi versiyonundan ve 1986 yılında çekilen animasyonundan sonra şimdi de sıra Transformers‘ı yeniden beyazperdede seyretmekte! Pearl Harbor, Ada gibi büyük bütçeli filmlerin altından başarı ile kalkan Michael Bay çocukluk sevdamızı perdeye aktarmak için yönetmen koltuğunda…
Kaynak: BeyazPerde

Fragman

Bu da çocukluğumuzun robotları

Fragmanı İndirmek mi İstiyorsun?

Durma! Hemen http://videoindir.dmry.net/ adresini ziyaret et. Oradaki kutuya video adresi olan http://youtube.com/watch?v=o58XL2E5d4Y bağlantısını gir ve İndir düğmesine bas.

Az birşey bekle, hemen indirme koşulu gelecektir. Koşulu üstüne tıklayarak kabul et. Al sana videonun bağlantısı. Bu bağlantı üstüne sağ tıklayarak farklı kaydet yap. Bilgisayarına kayıt ederken ise istediğin ismi ver ve sonuna .flv uzantısını ekle. Bu videoyu bilgisayarında, herhangi bir FLV Player ile izleyebilirsin 😉