Tesbih alışverişinin basit yolu: Tesbihçi Efendi

Tesbih alışverişi internete taşınmış durumda ve kapı kapı gezmenize gerek yok. Onlarca farklı tesbih seçeneği ile Tesbihçi Efendi sizlere hizmet veren bir tesbih alışveriş sitesidir. Evet evet, sadece tesbih.

Tesbih alışverişinin basit yolu: Tesbihçi Efendi

Tesbih satın almak istiyorsunuz ama herkese güvenemiyorsunuz? Ve dükkan dükkan gez gez yoruldunuz mu? O halde çok şanslısınız ki, http://www.tesbihciefendi.com/ sizlerin hizmetine sunulmuş durumda.

Nedir bu tesbihçi efendi

Peki nedir bu tesbihçi efendi? Tesbihçi efendi, sadece tesbih satışı yapıyor. Üstelik onlarca farklı seçeneği parmaklarınızın ucuna getiriyor. Herşey 1 tık kadar uzakta.

Tesbih

Listelenen tesbihler için detaylı ürün fotoğrafları yüklenmiş ve bunları geniş ebatlarda görüntüleyebiliyorsunuz. Ben boynuz tesbihler kategorisindeki çeşitlere göz attım. Buradaki herhangi ürüne tıkladığınızda, ürün hakkında detayların yer aldığı sayfa geliyor. Her tesbih için 4 farklı fotoğraf yüklenmiş ve bunların üstlerine tıklayınca geniş ebatlı fotoğraflar görüntüleniyor.

Diyelim ki kuka tesbihler çok ilginizi çekti ve hemen satın almak istiyorsunuz. Satın alma için teslimat bilgilerinizi giriyorsunuz. Sonrasında ödeme ekranı sizi karşılıyor.

Nasıl İstersen Öyle Öde

Çok mu iddaalı bir başlık oldu. Ancak site bunu hak ediyor. Ödeme seçenekleriniz şunlar:

  1. Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme
  2. Havale ya da EFT ile ödeme
  3. Birçok bankanın kredi kartı ile çevrimiçi ödeme
  4. PayPal ile ödeme
  5. Avea ya da Turkcell ile mobil ödeme

Bu kadar çok ödeme seçeneği varken, neden siz de tesbihinizi seçmiyorsunuz?