Tarzınızı Tamamlayacak Binlerce Ayakkabı Modeli TakaTuka.com’da

Bugün sizlere online ayakkabı satışı yapan ve New Balance markasından tutun da Vans’a kadar alternatifler sunan TakaTuka’dan bahsedeceğim. 2012 yılından bu yana online ayakkabı sektöründen yer alan TakaTuka’ya gelin birlikte bakalım.

Tarzınızı Tamamlayacak Binlerce Ayakkabı Modeli TakaTuka.com’da

TakaTuka ismini duyunca yüzünüzde bir tebessüm oluştu değil mi? Hemen aklınızın bir ucundan geçmiştir, “neydi o tekerleme” diye. Tamam tamam, hemen hatırlatayım sizlere;

Al şu takatukaları, takatukacıya takatukalattır da getir.
Takatukacı takatukaları takatukalamazsa,
Takatukaları takatukacıdan takatukalattırmadan geri getir.

Gönlünüz ferah olsun tabi. Tekerlemedeki kadar zorlanmayacaksınız online alışveriş yaparken. Çünkü bu kez takatukaları takatukacıya değil, takatukacı takatukaları sizlere getiriyor. Peki peki kabul, inanın son cümleyi yazarken dahi zorlandım.

2012 yılında online ayakkabı sektörüne adım atarak, sunduğu ürün kalitesi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle kısa sürede sektöründe lider markalar arasında yer almayı başaran TakaTuka.com, dünyaca ünlü ayakkabı markalarından aldığı güç ile yakaladığı yükselişi her geçen gün daha da yukarı çekiyor. Kurulduğu ilk yıllarda Crocs ve Stride Rite markalarının Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olarak hizmet sunan TakaTuka.com, kısa sürede bünyesine ayakkabı modasına yön veren, dünyaca ünlü 60’dan fazla ayakkabı markasını ekleyerek her ihtiyaca yönelik geniş bir model aralığı sunuyor.

takatuka_ana_sayfa_c

Outdoor’dan klasik ayakkabılara, spor ayakkabılardan terliklere, botlardan tekne ayakkabılarına kadar her yaşa ve ihtiyaca uygun model alternatifi sunan TakaTuka.com, gündelik tarzınızı hareketlendirecek Vans markasının geniş model yelpazesiyle dikkat çekiyor. Amerika’nın kaykay kültürü mirasını temsil eden Vans ayakkabı, yeni sezon koleksiyonuyla birlikte sokak modasının nabzını değiştiriyor. Sneaker ayakkabı tarzını sevenlerin ilk tercihi olan Vans, yeni sezon modelleriyle de özellikle genç kız ve erkeklerin sokak tarzını tamamlayan en önemli aksesuarların başında yer alıyor.

Genç ve yetişkinlerin haricinde çocukları da unutmayan TakaTuka.com, çocuk ayakkabıları ürün çeşitliliği açısından online satış yapan diğer sitelere oranla ilk sırada yer alıyor. Stride Rite, New Balance, Bobux, Robeez, Nina Shoes gibi çocuk ayakkabıları bakımından dünyada ilk sırada yer alan markaların ziyaretçilerine bir platformda sunan TakaTuka.com, özellikle New Balance ürün çeşidiyle ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. New Balance, sahip olduğu esnek taban yapısı ile çocukların ayaklarına özgürlük getirirken, renkli ve eğlenceli tasarımı sayesinde ise çocukların tarzını yansıtıyor.

Ürün çeşidi ve müşteri memnuniyetinin yanında sunduğu hizmetlerle de öne çıkan TakaTuka.com, pek çok üründe sunduğu aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade/değişim garantisi, farklı ödeme seçenekleri, telefonla işlem zorunluluğunu ortadan kaldıran chat tabanlı Canlı Destek hattı ve sezon ürünlerinde ücretsiz kargo gibi avantajlarla tarzınıza uygun bir modeli, mağaza mağaza aramadan zahmetsizce sizlere sunuyor.