Son günlerde

Son günlerde farkına vardım ki pek günlük kıvamında yazamadım. Bırakın beni özüme döneyim :), ve son günlerde diyerek başlayayım sözüme 🙂

Son günlerde

Son günlerde,

 1. Girmiş olduğum bütün sınavların bütünleme sınavlarına kalmasıyla geçirmiş olduğum finallerimin endişesini ve şaşkınlığını yaşıyorum.
 2. Pek yemek yiyorum. Kilo alıyorum sanırım. 65kg olmuşum bile. Nerede o 58 kiloluk halim
 3. İki farklı okul projem ile vakit harcıyor ve bitirmeye çalışıyorum. Aslında bitirme ödevime başlayamadım. Ama onun da üstesinden geleceğim.
 4. Facebook içerisinde pek dolanır oldum.
 5. Erhan Yakut‘un doğum günüydü. Mutlu yıllar sana tekrar 😉
 6. Hastalığa yakalanan Hamdi’ye geçmiş olsun
 7. Youtube bir kapandı bir açıldı. Halk tabiriyle maymun ettiler siteyi desek yeridir sanırım.
 8. Birkaç film izlemeyi eksik etmedim. Tabi yanında mısır patlağı şart. Cinderella Man, I Want Candy, I Am Legend, Shanghai Kiss, Superbad, Ocean’s Eleven, Ocean’s Twelve, Ocean’s Thirteen, The Kingdom, Rescue Dawn filmlerini izledim. Abartmıyorum, izledim 🙂

  I Want Candy filmindeki Lila rolüyle Michelle Ryan‘a hasta oldum. Ne şeker öyle.. Eee boşuna FHM‘de 2002, 2004, 2005 ve 2007 yıllarında en seksi 100 kadın arasına girmemiş..

  Cinderella Man filmini çok sevdim ve kendime şöyle nedim; Neden bizimkiler de vakti zamanında büyük işler başarmış ya da hayat hikayeleri güzel mesaj veren insanlarımızın yaşamlarını film yapmıyorlar?

 9. Akademi Albüm tarafından düzenlenen Ulusal Fotoğraf Proje Yarışması düzenlenmiş.
 10. Sun Microsystems, MySQL’i 1 milyar dolara satın aldı.
 11. Mars’a gönderilen keşif aracının geçtiği görüntülerde çıplak bir yaratığın görüldüğü iddia edildi. İddiaya göre Mars’ta çıplak bir yaratığın gezindiğini gören uzmanlar şok olmuş.
  mars'ta çıplak yaratık
 12. Pek Test Drive Unlimited oynar oldum. Aaa kaldıracağım bu oyunu bilgisayarımdan.
 13. Beyaz Show tadından yenmiyor. İyiki 22:30’a alındı, daha ayık bir şekilde izliyoruz diyebilirim 🙂
 14. Ayhan ESEN, açmış olduğu Röportaj kategorisinin ilk yazısını yayınladı. İlk konuğu bendim, güzel bir röportaj ve sohbet oldu. Teşekkürler Ayhan 🙂
 15. Acaba diyorum bu son günler geyiğini uzatıp, Hamdi‘nin haftalık haber turları gibi mi yapsam? Ama Hamdi kadar kararlı olabilir miyim her hafta bu şekilde derlemek için, bilmiyorum 🙂
 16. Grande Punto TR forumunda çok dolanır oldum. Grande Punto sahiplerinin kesin olarak üye olması ve forumu incelemesi gerekli diye düşünüyorum.