Son Günlerde – Seri 4

Son günlerde pek yapacak bir şey bulamadım. Aslında buldum ama pek yapasım gelmedi. Pek sıradan geçti son günler. Ne zaman aklıma eserse yazacağım dediğim son günler serisinin 4 numarasını da güzel bir kahvaltının üstüne girmede hayır buluyorum.

Son günlerde

Son günlerde,

 1. 3. seri son günlerin 15. maddesiyle yaşıyorsa ses ver dediğimiz Burcu, Niye yoktum?, jsonMe ile RSS’den JSON’a dönüşüm , Anlaşılabileni Tasarlamak başlıkları ile 3 kez tıklamış oldu. Tekrar hoşgeldin Burcu 🙂
 2. 2008 Blog Ödülleri, kayıt almaya başladı. Ben de Dmry.net’i Teknoloji (Yazılım, Donanım, Web Teknolojileri, İnternet, Oyun blogları) kategorisi altına şey ettim böylece..
 3. Yoğun istek üzerine bağlantı ya da link reklam almaya başladım. Ancak sadece tüm yazıların altında ve ana sayfada görünmeyecek. Toplam ise 8 adet link olacak. Bazıları sadece ana sayfanın PR5 değerine sahip olduğunu söylese de, aslında PR5 değerine sahip birkaç yazı adresi bile bulunuyor.
 4. Sınavlarım vardı ve pek fazla film izleme fırsatı bulamadım. En son,
  1. The Bucket List
  2. The Mist
  3. Disturbia
  4. Gone Baby Gone
  5. No Country for Old Men
  6. Children of Men
  7. Juno

  filmlerini izledim.

 5. Pek bir uğraşma ama bir o kadar da uğraşırken bırakma isteği var içimde. 2 aydır üzerinde çalıştığım yeni temamdan bahsediyorum. Şöyle bir ön izleme vereyim,
  Dmry.net 2008 Tema BETA
 6. Bugün Internet Haftası 2008 başladı. 7-20 Nisan 2008 tarihleri arasında Internet Haftası kutlanıyor.

Yetsin bu kadar. Bir sonraki seride görüşürüz 😀