İnternet Haftası 2008

İnternetin Türkiye’ye gelişinin 15. yıl dönümü 7-20 Nisan tarihleri arasında kutlanıyor. İsteyenler web sitelerine banner ekleyerek bu haftaya destek olabilir. Herhangi bir etkinlik düzenleyecek olanlar ise, etkinliğini Internet Haftası web sitesinde duyurabilirler.

İnternet Haftası 2008

Bilişim STK Platformu İnternetin Türkiye’ye gelişinin 15. yıl dönümünde Türkiye İnternetini büyütmek, yeni projeler başlatmak, İnterneti geniş kitlelere tanıtmak, yaymak, toplumun gündemine İnterneti yerleştirmek, ve Türkiye İnternetine ivme verecek etkinliklerin yapılması amacıyla 7-20 Nisan’ı İnternet Haftası olarak ilan etmiştir.

Destek olun

Web sitenize BANNERLAR sayfasında yer alan banner reklamlarını ekleyerek bu haftaya destek olabilirsiniz. Ayrıca destek olanlardan biri olarak web sitenizi, DESTEKLEYENLER sayfasına da ekleyebilirsiniz.

Etkinlikler

Bu hafta çerçevesinde bir etkinliğiniz varsa, Etkinlikler sayfasından bunu duyurabilirsiniz. Şehrinizde olan etkinlikleri görmek içinse yine bu adresteki şehir listesinden, şehrinizi seçmeniz yeterli.