Need For Speed Most Wanted Şarkılarını Dönüştürün

Bu yama ile NFS Most Wanted tüm müzik ve şarkı dosyalarını dönüştürecek, ardından Winamp ile bangır bangır dinleyeceksiniz 😀 Oyun içerisinde çalan toplam 26 şarkıyı bu sayede bilgisayarınızda dinleme fırsatı bulacaksınız. Gelin başlıyoruz hemen 😉

Need For Speed (NFS) Wanted müzikleri, şarkıları kaydetme, ekleme, dinleme, dönüştürme

Yamamızın adı Need For Speed Most Wanted Music Extractor ve üzerine tıklayarak bir sonraki adresten indirebilirsiniz. İndirdikten sonra sıkıştırılmış formattaki klasörü istediğiniz bir dizine açın. Şimdi dönüştürme işlemine başlayabiliriz.

UYARI

Yama açıklamasında aynen şu uyarı geçmekte arkadaşlar. Çeviriyi demo sürüm üstünde uygulayacakların en az 350MB, tam sürüm üzerinde yapacakların ise en az 2 GB boş alana sahip olmaları gerekiyor sabit disklerinde.

Eğer bir problem yoksa boş alan konusunda, devam ediyoruz 🙂 Oyunun kurulu olduğu dizin altındaki SOUND/PFDATA dizini altına girin. Buradaki MW_Music.mus dosyasını az önce yamayı açmış olduğunuz dizinin içerisine kopyalayın. Ardından aynı dizin içerisindeki Go!.bat dosyasını çalıştırın. Birkaç dakika boyunca çevirme işlemi devam edecektir. Ardından 26 adet şarkı aynı dizin içerisine yaratılan songs klasörü altına isimleriyle birlikte kaydedilecektir 😉 Tabi tüm bu şarkıların toplam boyutu 820mb olacak 😀 Çünkü hepsi wav formatında. Herhangi bir yazılım ile bunları mp3 formatına çevirerek hayli bir boyutlarını küçültebilirsiniz.