Need For Speed Carbon için sınırsız para

Need For Speed Carbon’da neredeyse sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Hatta sadece para da değil. Tüm performans parçalarını, bonus ve kilitli araçları v.b. açabiliyorsunuz. Aslında bunu yapan, oyunun kayıt dosyalarının (nfs carbon save) içeriğini değiştirmemizi sağlayan bir yazılım. Direkt kayıt dosyası içeriğini değiştirdiğiniz için, oyuna başladığınızda tüm değişiklikler gerçekleşmiş oluyor.

NFS(Need For Speed) Carbon save editor ile sınırsız para hilesi, şifresi

Öncelikle Need For Speed Carbon Save Editor yazılımını buraya tıklayarak indiriyoruz. Dosyaları sıkıştırılmış klasörden çıkararak NFSCSaveEditor.exe adındaki dosyaya çift tıklıyoruz ve aşağıdaki gibi bir ekran bizleri karşılıyor.

Need For Speed Carbon Save Editor

Üstteki ekranda Save Folder altında, oyunun kayıt dosyalarının yer aldığı dizin seçili geliyor. Eğer kayıt dosyalarınız o dizinde değilse, Browse düğmesine basarak bunu elle seçmeniz gerekmekte.

Save File List ise, kayıt dosyalarını listeliyor. Bu dosyaların sayısı, oyunda yaratılan profil sayısına eşit olacak şekildedir. Sizin profilinizi temsil eden, ya da profilde değişiklik yapmak istediğiniz kayıt dosyasını listeden seçiyorsunuz. Ardından hemen alttaki Edit düğmesine basıyoruz ve bu kez alttaki ekran bizi karşılıyor.

nfs carbon sınırsız para

Money kutusuna sahip olmak istediğiniz para miktarını girebiliyorsunuz. Bu alana maksimum 99999999999 girmenize izin veriliyor. Ve böylece nfs carbon sınırsız para elde ediyorsunuz. Sanırım bu kadarı da tüm oyun boyunca yeterli olacaktır 🙂

Unlocks çerçevesi altında ise kilitli özellikleri açabiliyorsunuz. Kaldırmak istediğiniz kilitleri de buradan işaretlemeniz yeterli. Son olarak ise Save File düğmesine basarak kayıt dosyamızı güncelleyeceğiz ve ardından bu yazılımı kapatacağız.

Şimdi oyuna girerek üstte değişiklik yaptığınız profil ismi ile oturumu açın. Eğer araç kilitlerini kaldırdıysanız, size önerim sağlam bir araba alıp sonrasında yine kilidini kaldırdığınız performans parçaları ile donatmanız. Oyunda hiç zorlanmayacaksınız 😀