NaklenFutbol ile winamp üzerinden canlı futbol yayını nasıl dinlenir?

NaklenFutbol ile canlı olarak futbol karşılaşmalarını dinleyebiliyorsunuz. Bunun için her seferinde Naklen Futbol web sitesini ziyaret etmenize gerek yok. Zaten WinAMP kullanıyoruz ve WinAMP yazılımının sık kullanılanlar listesine Naklen Futbol’un yayın adreslerini ekleyebilir ve her istediğinizde oradan dinleyebilirsiniz.

NaklenFutbol ile winamp üzerinden canlı futbol yayını nasıl dinlenir?

Futbol karşılaşmalarını Naklen Futbol üzerinden takip ediyorsanız, artık her seferinde web sitesini ziyaret etmeniz gerekmiyor. Naklen Futbol yayın adreslerini WinAMP’a ekleyerek, sadece WinAMP üzerinden yayını dinleyebilirsiniz.

Naklen Futbol 7 farklı adres üzerinden yayın yapıyor. Bunlardan herhangi birini WinAMP çalma listesine ekleyerek yayını dinleyebilirsiniz. Eğer eklediğiniz adres üzerinden yayın gelmezse, o an sunucu dolu demektir. Listedeki farklı bir adresten yayına ulaşabilirsiniz.

[CODE]
http://radyo1.kolayradyo.com:5000
http://radyo2.kolayradyo.com:5000
http://radyo3.kolayradyo.com:5000
http://radyo4.kolayradyo.com:5000
http://radyo5.kolayradyo.com:5000
http://radyo6.kolayradyo.com:5000
http://radyo8.kolayradyo.com:5000
[/CODE]

Adresleri Winamp üzerinde tanımlamak

Winamp yazılımını açın. Çalma listesinin hemen altında yer alan düğmelerden ilkine tıklayın. Add URL seçeneği olacaktır. Buna tıklayın. Daha hızlı erişim sağlamak için CTRL+L tuşlarını kullanabilirsiniz.

NaklenFutbol ile winamp üzerinden canlı futbol yayını nasıl dinlenir?

Açılan bu kutuya adreslerden herhangi birini girin. Örneğin http://radyo2.kolayradyo.com:5000. Ardından OK düğmesine basın. Bu adres çalma listesine eklenecektir. Sonrasında çalma listesinde yer alan bu adrese çift tıklayın ve radyoyu dinlemeye başlayın 🙂