Kemal BİÇER – Bir Ben Görmüştüm

Kemal BİÇER - Bir Ben GörmüştümGeçenlerde kantinde oturuyoruz. Yine böyle bir ders çıkışı ya da sınav sonu, tam olarak hatırlamıyorum inanın orasını. Bir masayı makinacı gençler olarak çevrelemiş muhabbet ediyoruz. Tabi ben o ara gözleme yiyorum 😀 Son zamanlarda doymak bilmiyorum. Neyse söz Kemal’den açıldı. Meğerse bizim Kemal albüm çıkarmış ve internet ortamında dağıtılıyormuş. 😕 Bir benim haberim yokmuş 🙂 Neyse Kemal bana da yolladı söylediği şarkıları ve bu akşam dinleyebildim tek tek. Bence harika !

Kemal BİÇER – Bir Ben Görmüştüm

Önceki senelerde Kemal’de benim gibiydi sanırım. Aynı sınıftaydık ama pek muhabbet etme şansı bulamamıştık. Ben bilgisayarla uğraşmaktan pek uğrayamıyordum okula 🙂 Sanırım denk düşmemiştik hiç. Bu sene gözümüz açıldı , ders yapıyoruz artık. O yüzden en azından haftada bir kez bile olsa Kemal ve diğer arkadaşları görebiliyorum.

Neyse neyse 😀 İşte gün içerisindeydi sanırım. Kemal parçaları indirebileceğim bağlantıları yolladı. Toplamda 5 parçadan oluşuyor Kemal’in “Bir Ben Görmüştüm” albümü. Mp3 dosyalarının toplam boyutu ise 17.5mb civarında.

Aslında tahmin ediyordum. Dedim kesinlikle rock tarzı parçalar seslendirmiştir Kemal diye. Ama dinlemeye başlayınca ,offff harika harika. Ağzına sağlık Kemal, ağzına sağlık 😉 Böyle slow olmuş parçalar ama o kadar hoş ki, kesinlikle dinlemeniz lazım. Ne baş şişirtiyor ne başka birşey. İnanın bugün en az 30-40 kez dinledim. İnsanı rahatlatıyor gerçekten.

Üstelik bir de Kemal anlatıyordu bizim arkadaşlara. İşte gerekli donanımları kullanamadığımız için tam istediğim gibi olmadı gibisinden cümleler kuruyordu. Yok abi buna sen kötü diyorsan inan iyisini beklemede olacağım.

Canlı Canlı Dinle

Get your own Box.net widget and share anywhere!

Kemal BİÇER – Bir Ben Görmüştüm

 1. İçimizdeki biz (3:30)
  Söz-müzik: Kemal Biçer
  Tarih: 01.11.2003
 2. Hep kendime sorarım (2:53)
  Söz-müzik: Kemal Biçer
  Tarih: 18.11.1999
 3. Minik yağmur damlaları (3:29)
  Söz-müzik: Kemal Biçer
  Tarih: 15.01.1999
 4. Bir ben görmüştüm (4:46)
  Söz-müzik: Kemal Biçer
  Tarih: 10.09.2003
 5. Melodiironi (4:12)
  Söz-müzik: Kemal Biçer
  Tarih: 10.10.2003

Şarkı isimlerine tıklayarak açılacak olan bağlantılar üzerinden mp3 dosyalarını indirebilirsiniz. Aslında ben ayrıca bunları sayfa üstünden de dinleyebilmenizi sağlayacaktım fakat sınav var bu hafta 2 tane. Ama bir süre sonra bu başlık altına bir de mp3 player yerleştireceğim. Böylelikle indirmeden de hemen dinleyebileceksiniz 😉

Haydi bakalım bekliyorum Kemal’in albümüne yorumlarınızı 😉

slmlar kesmeşeker ahalisi…
şarkılarımı sizlerle paylaşmak şu güne kadar yaptığım en güzel şey.
şarkılarım hakkında yorumlarınızı
eskidefterler@hotmail.com
adresine ulaştırmanızı sabırsızlıkla bekliyorum…
umarım şarkılarım kulaklarınızda eskimez.
kendinize çok güzel bakın.
geniş zamanlı sevgiler…
Kemal BİÇER

Hımmm unutmadan bu da albüm içerisindeki, Kemal’in bir notu dinleyicilerine.

Yeni Bağlantılar

Şarkıların hepsini alttaki bağlantılardan da indirebilirsiniz 🙂

1. RapidShare

Flaş flaş flaş…

http://www.blogcu.com/eskidefterler ‘de Kemal’in günlüğüymüş 🙂