İndir.com’dan Yeni Yıl Hediyeleri ve Mobil Ödülleri

Yeni yıla gireli 2 ay oldu ama sürpriz hediyeler elime yeni ulaştı. Bu sebeple teşekkür anlamında bu yazıyı yayınlamak istedim. Hazır konu açılmışken, bir de mobil uygulama ödüllerinden bahsetmek istiyorum.

Yeni yıl hediyeleri

Aslına bakarsanız şubat ayı bitmek üzere ve hediyeler yeni elime ulaştı. Ancak araya 2 haftalık yıllık iznimin girmesi v.b. derken, hediyeler ancak bana ulaştı diyebilirim. Hediyeler indir.com üzerinden ulaştı. indir.com’u zaten biliyordum diyebilirim. Kendisini araştırınca http://imza.com/‘a ait olduğunu öğrendim.

indir-comdan-yeni-yil-hediyeleri-ve-mobil-odulleri-p1

Hediyelerim çok şekerdi ve iki tanesi de gerçek şekerdi 🙂 2 adet termos kupa, 2 adet Olips şeker, tebrik kartı, 2 adet tükenmez kalem, ve 1 adet 2600 mAh taşınabilir şarj cihazından oluşan bir hediye paketi için teşekkür ederim.

ikinciel.com‘un yazdığı tebrik kartımız ise şöyle;

Merhaba,

ikinciel.com 2012 yılında açıldı. Sitemize üye olmak ve ilan vermek ücretsiz. Yenilenen sitemiz ve yönetimimiz olarak biz, teknoloji bloggerları ile tanışmak istedik. Bu vesile ile, soğuk kış günlerinde çay ve kahveniz soğumasın diye sizin için özel bir bardak gönderiyoruz.

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz 🙂

Bu güzel hediyelere yer vermişken, mobil uygulama geliştirenlere yönelik yarışmadan da bahsetmeden olmazdı.

2015’in mobil uygulamaları yarışıyor!

Yarışma için, iOS, Android veya Windows Phone platformunda çalışacak Türkçe bir uygulama hazırlıyorsunuz. Sonra bu uygulamayı her bir platformun kendin marketine yüklemeniz gerekiyor. Yani Google Play, Apple AppStore veya Windows Phone Store’da yayınlamanız gerekiyor. Sonrasında yarışmaya katılarak halk oylamasına geçiliyor. Eğer halk oylamasını geçebilirseniz, Juri değerlendirmesi başlıyor ve sonuçlar açıklanıyor.

Peki ödüller nedir mi? San Francisco’da 1 hafta Silikon Vadisi tatilinden, Antalya’da 3 günlük tatile kadar neler neler neler 🙂 Seo tanıtım, reklam v.b. paketler de ekstrası.

indir-comdan-yeni-yil-hediyeleri-ve-mobil-odulleri-p3

Yarışmaya katılmayı düşünüyorsanız, elinizi çabuk tutun. Çünkü son katılım tarihi 20 Nisan 😉 Daha fazla detay mı lazım? O halde ziyaret edin: http://www.indir.com/yarisma/