Hepsi Medikal: Online Medikal Ürünler

Online medikal ürünler arayışına girdiniz ancak alışveriş yapabilecek bir web sitesi mi bulamıyorsunuz? Yormayın kafanızı, ben hemen size bir tane önereyim. Hepsimedikal.com.tr, evinizde oturduğunuz yerden medikal ürünler alışverişi yapmanızı sağlıyor. Yani oturduğunuz yerden defibrilatör alabiliyorsunuz 🙂

Hepsi Medikal: Online Medikal Ürünler

Hepsi Medikal, “Hepsi sağlığınız için” sloganı ile internet üzerinden medikal ürünler satışı yapan bir online alışveriş sitesidir. Hepsi Medikalın tek işi bu ve 150’ye yakın kategori altında 2000’den fazla ürünü sizlere ulaştırıyorlar. Evde kullanabileceğiniz ürünlerden tutun da, hastanede olması gereken ürünlere kadar birçok alternatif mevcut. Hatta bununla da kalmıyorlar, yurt dışından getirilmesi gereken birçok medikal ürünler de sizlere sunuyorlar.

Kolay Ödeme Koşulları

Söylemem gerek ki, online alışveriş sitelerinde en önce dikkat ettiğim nokta elbette ki ödeme koşullarıdır. Hepsi Medikal, ödeme konusunda sınavdan geçti. Düşününki, hasta karyolası almak istiyorum. Aradım hemen ve burada buldum 1 adet. Ücreti ise 270TL. Tabi hemen ödeme koşullarına bakıyor insan.

Hasta Karyolası

Nasıl ama? Evet peşin fiyatına +3 taksit az. Ancak 6 farklı bankanın kredi kartına bu koşulun sağlanmış olması çok güzel.

Sorunuz Mu Var? Size Yazmasın, Bırakın Onlar Sizi Arasın

EKG cihazı aldınız ancak sorunuz mu var? Buradan iletişime geçmeyi denemek istiyorsunuz? Aman yapmayın, bırakın onlar sizi arasın.

EKG Cihazı

Sitenin sağ alt köşesindeki “Beni Arayın” düğmesine tıklayın ve yukarıdaki gibi açılacak olan formu doldurun. Hepsi bu kadar 😉