Bilgisayara karşı kiralık kız arkadaşı

Heheh yanlış okumadınız 😀 Çin’de bir aile çocuğunu bilgisayar başından kaldırabilmek için kendisine kız arkadaş kiralamaya kalkışmış! Şu an için netice ise sıfırmış tabi 😀 Artık yeni moda bu olsa gerek. Çocuklarının bilgisayar başında çok vakit öldürdüğünü gören aileler kız arkadaş kiralamaya kalkışsın 😛

Bakın haber7com’da geçen haber şöyle:

Bilgisayara karşı kiralık kız arkadaşı
Çin’de bir aile, oğullarının bilgisayarda oyun oynayarak çok zaman harcaması ve bunun olumsuz etkisinden kurtulması için ” kiralık kız arkadaşı” arama yoluna gitti.

Çin’de bir aile, oğullarının bilgisayarda oyun oynayarak çok zaman harcaması ve bunun sağlığına olan olumsuz etkisinden kurtulması için ” kiralık kız arkadaşı” arama yoluna gitti.

Çin’in başkenti Pekin’e komşu Tianjin şehrinde bir anne baba, 21 yaşlarındaki oğullarının internette oyun oynayarak çok zaman harcadığı ve bunun da oğullarının sağlığını bozduğundan şikâyetçi. Bu duruma bir çözüm bulmak isteyen anne babanın aklına oğullarına kiralık bir kız arkadaşı bulma fikri geldi. Yerel medyanın haberinde, ailenin çocuklarına ”kiralık kız arkadaşı aranıyor’ ilanı verdiği kaydedildi.

Anne babanın böylelikle kiraladıkları kızın, oğullarına spor yapma, satranç oynama gibi daha sağlıklı aktivitelerde bulunmasına yönlendirmesini umuyor. Ancak şu ana kadar kimsenin kiralanamadığı belirtildi.

Valla kiralayacakları hatun Rus olursa ben bile düşünürdüm 😛