Bedava oyunlar için Oyun Ambarı

Bu haftaki tanıtımlarda oyun ambarı sitesine değineceğiz. Oyun ambarı, onlarca farklı kategori altında bedava flash oyunların yer aldığı bir web sitesi.

Bedava oyunlar için Oyun Ambarı

Oyun dediğimizde karşımıza birçok alternatif flash oyun sitesi çıkıyor. Oyun ambarı sitesi de bu alternatiflerden biri ve günde 10.000’lerce oyun sever tarafından ziyaret ediliyor.

Oyun ambarı

Sitenin tarayıcılar ile arası gayet iyi gibi görünüyor uyguladığım testlere göre. Ancak görsel arayüz sanki biraz eskiyi andırıyor. Biraz daha güncel çizgiler, siteyi daha cazip kılacaktır diye düşünüyorum. Özellikle sayaç ve liste logoları sitenin kalitesini sarsabilir. Bu tarz bir sayaç yerine Google Analytics tercih edilebilir.

Sitede gezinirken Yeni Yıl Oyunları kategorisine girdim ve bir oyun beni karşıladı. Ancak her şey güzelken sayfanın biraz aşağısındaki “Bu Oyun 55979 kez oynand?…” ifadesi olmadı 😀 Türkçe karakter hatası 😉

Son dönemlerde farklı farklı oyunlar moda durumda. Hazır flash oyun demişken, bir tane örnek vermek istiyorum. Oyun Kuzusu bunlardan biri. Tahminimce çin üretimi ve hoş grafiklere sahip bir oyun.

Oyun ambarı

Aslında benim dönem, atari ile büyüdü ve elbette Mario ile. Hey gidi Mario için kavga ettiğimiz günler 🙂 Şu an ise bir tık kadar uzakta Mario’nun her türlüsü oynayabilmek. İşte size bir farklı Mario, Mario Yıldız Avı. Eğlenmesi size kalmış.

Unutmadan, aklıma geldi. Bir de oyunların altında kısa bir bilgi, ve nasıl oynandığı hakkında yönlendirme olsa, ne de güzel olurdu 😉