Battlefield: Bad Company

EA Games yeni Battlefield serisini duyurmuş, az önce farkına vardım ben de 🙂 Daha önceki yazılarımda da anlattığım üzere fazla oyun oynamam. Yani elle sayılıdır benim oynadığım oyunlar ve bu oyunların yeni serilerini takip ederim. İşte Battlefield bu oyunlardan sadece biri 🙂

Battlefield: Bad Company

Kim ne derse desin, Battlefield 1942‘yi tek geçerim. Hastasıyım o oyunun. Oyunun sonraki serileri bunun kadar tat vermedi bana. Ancak yapılan açıklamalara göre Battlefield: Bad Company ile birkaç önemli yenilik bizleri bekliyor. Bunların en önemlilerinden biri kuşkusuz oyuna kazandırılacak senaryo özelliği. Bir diğeri ise oyundaki hasar modu. Böylece oyunda bulunan binaların %95’ine hasar verebileceğiz.

Hepsi bir yana dursun, benim en merak ettiğim olay acaba oyunda Türkçe dil desteğinin olup, olmayacağı 🙂 Açıkçası Crysis tadından yenmedi Türkçe dil desteği ile. Hatta oyunu oynarkan daha bir fena gaza getirdi insanı Türkçe seslendirmeler 🙂 Neyse bekleyelim ve görelim.

Oyun çıkana kadar, oyun hakkında yazılan incelemeleri okuyabilirsiniz isterseniz. İşte bakın bazıları:

  1. Hands-On: Battlefield: Bad Company
  2. Battlefield: Bad Company (X-Box 360) – Ön İnceleme

Battlefield: Bad Company, Ekran Görüntüleri

Battlefield: Bad Company Screens for PlayStation 3 at GameSpot adresinden temin ettiğim ekran görüntüleri ise alttakiler.

Battlefield: Bad Company

Battlefield: Bad Company

Battlefield: Bad Company

Battlefield: Bad Company

Battlefield: Bad Company, Videoları