100 Milyon Mesaj Projesine Destek Olun

100 milyon mesaj projesine katılarak, sizin için bedava olarak 9 meşe tohumu dikilmesini sağlayabilirsiniz. Cep telefonu bilgilerinizi girerek, sponsor firmalardan 20 adet reklam içerikli sms alacaksınız. Ve karşılığında ise 9 meşe tohumu dikilecek. Bu kadar kolay 😉

100 Milyon Mesaj Projesi Nedir ?

100 Milyon Mesaj Projesi ile katılımı sağlanan her kişi için 9 meşe tohumunun 10 Milyar Meşe Projesi içinde toprakla buluşması hedeflenmiştir. Bağımsız bir proje olan 100 Milyon Mesaj Projesinde amaç yüksek katılım sağlanması ve reklam verecek sponsorlar ile meşe tohumlarının ekimi için gerekli desteğin teminidir.

Neden Meşe ?

  • Ülkemizin her coğrafi bölgesine yayılmış 18 türü vardır.
  • Derin ve saçak kök sistemi ile toprağı korur, erozyonu önler,
  • Yeraltı sularının geçirgenliğini artırır, yağış sularını yeraltına indirerek yeraltı sularının, kaynakların ve akarsuların beslenmesini, sürdürülebilirliğini sağlar,
  • Çeşitli hayvanlara doğal barınak olur,
  • Yaprakları ve meyvaları ile toprağı ve hayvanları besler, ıslah eder,
    Ekolojik, ekonomik ve biyolojik değere sahiptir.

Siz de Bu Projeye Destek Olun

Projeye katılmak için yapmanız gereken katılım formunu doldurmak. Bu forma ise http://www.smsmese.org/mesaj.asp adresinden ulaşabilirsiniz.

Mimleyin

Bu proje haberi mim yolu ile ulaştı bana. Bu güzel projeyi daha çok kişiye duyurmak için güzel bir yöntem mimlemek. Ben de mimleyerek devam ediyorum.

Nahnu, Erhan, Hamdi, Burcu, Pc Labs, Cem, Selim, Ersin Akman