Yeni bir Mim dalgası daha..

Günlükçüler arasında en popüler oyun mimlenmek olsa gerek sanırım. Çünkü bu 3. farklı bir mim oyununa girişim 😀 Oyunun başlığı Beni Kritize Et. Yani seni mimleyen site hakkında görüşlerini paylaşıyorsun. Görüşlerin uzunluğu sanırım pek problem değil. İster 3 satır, ister 3 sayfa 😛 Sonrasında ise en zevkli kısmı yani, mimlemeyi gerçekleştiriyorsunuz.

Bu olayı Nahnu Bey’ler başlattı deniyor şurada ve Hasan Bey’ler de suç ortağı olmuşlar 😀 Tabi uzun süre burada olmadığım için, mimler bana yeni ulaştı diyebilirim. Fark ettiğim kadarıyla T-infection’ da topu bana atmış.

T-infection’ı yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez ziyaret etmişliğim vardı. Oyunumuzun kuralları gereği sitesini hemencecik bir inceledim. Çünkü sitesinden bahsetmem gerekiyor 🙂 Arkadaşımız “tasarım oyuncakları, web teknolojileri” başlığı altında yayın yapıyor ve bu cümlenin hakkını vermeye çalışıyor gibi görünüyor. Sade ama şık duran bir site tasarımına sahip. Fakat yorum yollama formlarının hala Ajax içermemesi, bu temayı fakir kılıyor gibi 😛 Yine de sunduğu güzel içerikle RSS takip listenize girmeye aday gibi görünüyor. Yani ben listeme ekledim diyebilirim 🙂 Özellikle Web 2.0 Sticker (etiket) Yapımı başlığı bu güzel uygulamayı hazırlayabilmemiz için işi öğrenmemizi hedefliyor.

Ve gelelim mimlemeye..

Düşünceleriyle Çagatay Çetin’ e gitsin bakalım.