Winamp alternatifi yazılım mı arıyorsunuz?

Çok uzun yıllardır Winamp kullanıyorum. Ancak son aylardaki anlamsız hatalar ve sonrasında Winamp yazılımının açılmayışı, beni fazlasıyla sıktı ve bezdirdi 🙂 Durum böyle olunca Winamp yazılımına elveda deme vakti geldi.

Winamp problemi

Uzun zamandır kullanıyor olmama karşın, belli aralıklarla anlamsız şekilde kapanan ve tekrar açılmayan bir Winamp sahibi oluyordum. Çözüm basitti aslında. Hali hazırda yüklü olan Winamp sürümünü kaldırmak ve sıfırdan tekrar kurmak. Ama hatanın meydana gelme aralığı kısaldığı ve görüntülenme sayısı arttıktan sonra Winamp ile yolları ayırmaya karar verdim 🙂

jetAudio 7

Donanımhaber forum ‘da olsun, Google üzerinde olsun uzunca araştırma yaptım. Sonunda ise birçok kişi tarafından önerilen jetAudio 7 yazılımına ulaştım.

Winamp alternatifi yazılım mı arıyorsunuz?

jetAudio 7 ile elde edilen ses, Winamp ‘a göre kat kat daha iyi. Zaten yazılımı öneren herkes öncelikle bunu vurguluyordu. Yazılımın 2 farklı versiyonu var. Bunlar; Basic ve Plus. Basic versiyonu tamamen bedava, Plus ise ücretli. Aralarındaki farklar ise buradaki tabloda listelenmiş.

Sonuç olarak jetAudio 7 yazılımını önerebilirim sizlere.

jetAudio 7 Basic İndir