Webiket ile web konulu yazıların paylaşım devri

Posta kutuma düşen basın bildirisi ile duyduk ki webetiket.net adından yeni bir web girişimi başlatılmış. Aynı oyyla.com’daki gibi bir yapıya sahip olan webetiket.net’in tek farkı, sadece web konulu yazıların paylaşılabilir oluşu 🙂

Webiket nedir?

webiket, www.webiket.net adresinden ulaşabileceğiniz, tasarım, yazılım, blog dünyası, arama motorları, e-ticaret, web 2.0 site ve servis tanıtımları, kısacası web ile ilgili konulardaki içerikleri paylaşabileceğiniz yeni ve keyifli bir mecra.

Kullanıcılarının oluşturduğu içeriğini, web 2.0 dünyasının kültlerinden sayılabilecek digg.com’a benzer bir şekilde sunan webiket tamamen web dünyasına odaklanmış durumda, dolayısıyla size sesleniyor, ayrıntılarda kaybolmanıza izin vermiyor.

Webiket’e kimler üye olabilir?

Herkes, sadece e-posta, kullanıcı adı ve şifre seçimi gerektiren süreçten en fazla 30 saniyede geçerek ücretsiz olarak üye olabilir.

Webiket’i sitenize ekleyin!

Sitenize webiket düğmelerini ekleyebilir, böylece ziyaretçilerinizin içeriğinizi webiket’te yayınlamalarını veya zaten yayında olan içeriğinize oy vermelerini sağlayabilirsiniz. Webiket düğmeleri bu adreste: http://www.webiket.net/about/en .
Yakında bu seçenekler oldukça artacak. Bu nedenle, bu adresi, arada sırada ziyaret etmeyi ihmal etmeyin!

Webiket henüz beta aşamasında

Webiket, şu anda gelişme ve büyüme aşamasında. webiket’in gelişmesi için fikirleriniz varsa, kategori ve alt kategorilerle ilgili yenilikler istiyorsanız webiket blog’da paylaşmaktan çekinmeyin.