Türkiye’nin Geleceği için 1,5 milyon e-kart

Türk Eğitim Vakfi’nın düzenlediği kampanya ile sadece arkadaşlarınıza e-kart göndererek eğitime katkıda bulunabilirsiniz. Yollacağınız e-kartlar TEV okullarındaki çocukların yaptığı resimlerden oluşmaktadır ve bunlarla sevdiklerinizin hem yeni yılını kutlayabilir hem de çocukların eğitimine katkıda bulunmuş olursunuz.

E-kart göndermek için buraya tıklayın. Gelen penceredeki e-kartlardan istediğinizi seçin ve bir sonraki ekrandaki formu doldurun. İsterseniz toplu e-kart gönderimi de yapabilirsiniz. Yani Outlook, Outlook Express, Gmail ya da Msn Messenger kişi listenizi yedekleyip bu dosyayı yükleyebilirsiniz de. Dosya içerisindeki tüm e-posta sahiplerine e-kart yollanacaktır.

Türkiye’nin Geleceği için 1,5 Milyon E-Kart Projesi

  • Eğitim’in önceliği ve önemine dikkat çekmek.
  • Eğitim için ihtiyaç duyulan kaynağın (fon) yaratılmasına destek olmak. 
  • TEV’in, çocuklarımızın eğitimi için verdiği desteği, TEV okullarındaki çocukların yaptığı resimlerden oluşan e-kartlar yardımıyla geniş kitlelerin katılımına açmak.
  • Yeni Yıl kutlamalarının TEV e-kartlarıyla yapılarak eğitime katkıda bulunulması bilincinin oluşturulması.

    TEV’e bağış yapma bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak.
    TEV’in eğitim konusundaki çalışmalarının geniş kitleler tarafından fark edilmesini sağlamak ve bu doğrultuda bireysel ve kurumsal desteklerin www.tev.org.tr sitesi üzerinden alınabileceğini vurgulamak.

Ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki sunum dosyalarını indiriniz.

  • Toplu Gönderim Sunumu (PPT – 1.932 KB)
  • Sponsorluk Sunumu (PPT – 1.961 KB)

UNUTMA, E-kart için buraya tıkla