SEO teknikleri kurucusu bir ekipten: Seozeo.com

Internet üzerinde birçok SEO blogu var. Ama hangisi en iyisi, hangisi en kapsamlısı diyebilirsiniz. İşte bu sorunun yanıtı Seozeo.com. Neden mi? Cevabı, işin uzmanı birçok yazarın bir araya gelmiş olması 😉

SEO teknikleri kurucusu bir ekipten: Seozeo.com

SEO konusunda Seozeo.com neden iyi diyebilirsiniz. Şöyle cevaplayayım, çünkü işinde uzman birçok yazarın tek platform altında yazıyor oluşu, bunun en büyük faktörüdür. Kim mi bunlar?

SEO Teknikleri kurucusu bir ekip

SEOZEO 2010 yılından beri, kaliteli içerik sunmak amacıyla SEO alanında paylaşımlarda bulunuyor. Üstelik yaptıkları işteki uzmanlığı, dünyanın sayılı SEO komünitelerinden SEOmoz’un Türkiye partneri olarak sergiliyorlar. İşte SEOZEO’nun isimleri:

 • Mehmet Aktuğ (Sosyal Medya Pazarlaması)
 • Tuğçe Seven (Link İnşaası & Analizler)
 • Yasemin Bayar (Google Adwords & PPC)
 • Yiğit Konur (Arama Motoru Optimizasyonu)
 • Aykut Aslantaş (Arama Motoru Optimizasyonu)
 • Emrah Ömüriş (İnteraktif & Dijital Pazarlama)
 • Murat Erdör (Satış & Pazarlama Teknikleri)
 • Erdal Gül (Google Adwords & PPC)
 • Şeyhmus Ölker (Link İnşaası & Analizler)
 • Baturalp Yılan (Semantik SEO & Analizler)
 • Hüseyin Erkmen (Sosyal Medya Pazarlaması)
 • Arda Mendeş (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO Aramalarında Başa Oynuyor

Google ile SEO aramalarında başa oynuyor SEOZeo. Peki bunu nasıl yapıyor? Eğer öğrenmek istiyorsanız, kendileri sizlere danışmanlık yapmak için her zaman hazır. Eğer arama motoru optimizasyonu, link inşaası v.b. konularda problemleriniz var ve profesyonel bir ekipten yardım almak istiyorsanız, SeoZeo’nun ekibi her an yanınızda.

“Hayır, ben internet üzerinden değil, karşılıklı görüşmeyi severim” ‘da diyebilirsiniz. Öyleyse Ankara’da yaşıyorsanız, çok şanslısınız. Çünkü SEO Ekibi, birkaç kilometre mesafede size. SEOZEO’nun merkez ofisi, Ankara’daki Bilkent Cyberpark’ta bulunuyor.

Türkçe içerikli videolu SEO eğitimi

Kulağa hoş geliyor değil mi? Videolu ve Türkçe SEO eğitimi. SeoZEO ekibi yakında bir stüdyo kuracak ve burada tamamen Türkçe içerikli SEO eğitimi vermeye başlayacaklar.

Peki videolu SEO eğitimi başlayana kadar ne yapacaksınız? SeoZEO şu anda SEO incelemelerinden, ileri seviye SEO’ya kadar 13 farklı kategori altında link inşaası makaleleri yayınlamakta.

Peki SEO çalışmalarına yabancı olup, herşeye yeni mi başlayacaksınız? Öncelikle yeni başlayanlar için her yönüyle seo rehberi makalesine kesinlikle göz atmanız gerekiyor. Yeterince uzun ve detaylı anlatım sergilenen bu makale, kafanızdaki soruları yanıtlamak için yeterli olacaktır.

Kendinizi geliştirmek için örnek karşınızda

Aslında kendiniz SEO konusunda geliştirebilmeniz adına, herşey karşınızda yer alıyor. Nasıl mı?

Evet evet birçok makale mevcut, okuyabilirsiniz. Ya da video ya da diğer dokümanlar. Ancak işin güzel yanı, SEO eğitimi ve danışmanlığı veren bir firmanın, direkt blog sitesi karşınızda. Yani SEO’nun uygulanması konusunda (en azından içeriğe) seozeo.com’u inceleyebilirsiniz 😉