Sanal Modifiye Yapma Siteleri

Sanal modifiye yapma sitesi arıyor olmalısınız. Sizlere bu konuda yardımcı olmak istiyorum. Bu amaçla sanal modifiye yapabileceğiniz birkaç siteyi sizlerle paylaşacağım. Böylece kimi otomobil modellerini sanal olarak modifiye edebiliyorsunuz. “Vay” diyordum bende, helal olsun güzel yapıyorlar diye. Aslına bakarsanız, iyi derecede grafik bilginiz olması gerekiyor bu modifiye işleri için.

Sanal Modifiye Siteleri Nedir, Nasıl Yapılır

Sanal modifiye nedir? Aslında sanal modifiye adı üstünde, otomobilinizi mekanik olarak hiç revize etmeden direkt bilgisayar üzerinde modifikasyon yapabileceğiniz uygulamanın ta kendisidir. Sanal modifiye yaparak zamandan ve maliyetten kazanabilirsiniz. Online olarak çalışan sanal modifikasyon web siteleri ile sadece fotoğraflar üzerinde rahatça ve herhangi bir sanal modifiye programı bilmeden, sanal modifiye dersleri almadan bedava olarak sanal modifiye yapabilirsiniz.

Burada yer alan sanal modifiye siteleri ile araçlar üzerinde birçok modifikasyon yapabiliyorsunuz. Bu modifikasyonlar; araç boyama, cam filmi, çamurluk şişirme, tampon değiştirme, drift efekti, jant ekleme, tuning hava girişi, body kit uygulama, karbon kaplama, neon ekleme gibi çeşitli modifiye parçaları ile yapılabiliyor.

3dtuning.com

3dtuning.com sitesi online olarak sanal modifiye yapabileceğiniz uygulamalardan sadece bir tanesi. Bu site üzerinde o kadar çok sanal modifiye seçeneği var ki, seçeceğiniz otomobili baştan sona modifiye edebiliyorsunuz. İşin en güzel yanı ise birçok otomobil markasının çeşitli güncel modelleri de web sitesinde yer alıyor ve tüm araçları 3D olarak modifiye edebiliyorsunuz. Örnek olarak daima hoşuma gitmiş olan B8 kasa Audi A4’ü modifiye etmeyi seçtim. Bakın alttaki gibi çok güzel bir sonuç çıktı ortaya.

3dtuning.com - Sanal 3D Modifiye Yapma Sitesi

Web sitesinde yapılan online modifiye araçlar galeriye eklenebiliyor ve tüm ziyaretçilere sunuluyor. Bu websitesinin bir de mobil uygulamaları mevcut. Hem Android hem de Apple için bedava uygulamalar sunulmuş durumda. Android uygulamasını buradan, Apple uygulamasını ise şuradan indirebilirsiniz.

Hmodder.com

hmodder.com web sitesi ile sadece 5. jenerasyon (1992-1995) Honda Civic aracınızı modifiye edebiliyorsunuz. Ne yazık ki sadece bu model ile sınırlı olan site ile uygulama sonrası alttaki gibi bir görüntü elde edebiliyorsunuz.

hmodder.com - Sanal Modifiye Yapma Sitesi

Dubmodder.com

Dubmodder.com ile Volkswagen araçlarını sanal modifiye yapabiliyorsunuz. Bu modifikasyon MK1’den MK6 serisine kadar Golf, Jetta ve Beagle modelleri için geçerli. Eğer Jetta veya Golf modifiye etmek istiyorsanız buradaki sayfayı ziyaret etmelisiniz. Yok eğer amacınız Beagle modifiye etmekse şurayı ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu uygulama ile yapılan örnek çalışmaları alttaki resimlerde görebiliyorsunuz.

Golf MK6 - Sanal Modifiye Yapma Sitesi

Beagle - Sanal Modifiye Yapma Sitesi

Sonuç olarak belirtmeliyim ki bu siteler arasında kesinlikle 3dtuning.com en iyisi görünüyor.