Promiks ile promosyon ürünler

Uzun süredir değinmediğimiz sponsorlar kategorisine ufak bir tanıtım eklemek istiyorum. Tanıtımını yapacağımız firma, promosyon ürünleri hazırlayan Promiks.

PROMİKS PROMOSYON

1986 yılından beri, promosyon sektöründe faaliyet gösteren firma, çok uzun yıllardan bu yana promosyon duvar saati üretmekte ve bunun yanında, ajandalar, anahtarlıklar, kalem çeşitleri, masa setleri ve bunlar gibi bir çok promosyon ürününde sizin ve/veya firmanızın tanıtımına yardımcı olmaktadır.

promosyon

  1. Promosyon ürünlerinde lazer baskı , tampon baskı , transfer baskı, serigraf baskı tekniklerinden isteğinize özgü düzenlemeler yaparak, sizlere en kaliteli şekilde ve en kısa sürede hizmet vermekteler.
  2. Şirketteki ürünlerin görsellerinin bulunduğu showroom bölümümünden satın alacağınız ürünler hakkında görsel bir keşif gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Gerçekleştirdikleri işlerde üstlendikleri sorumlulukların bilincindeler.
  4. Size ve/veya şirketinize en üst seviyede hizmet verebilmek için ürününüzün tasarımından teslimine kadar geçen sürede sizinle fikir alışverişinde bulunmaktan memnuniyet duymaktalar.
  5. Uzman kadroları eşliğinde gerçekleştirdikleri işlerde en önemli unsurları siz, yani müşteri memnuniyetidir.
  6. Gıda çarşısı, Yenişehir / İzmir’de bulunan firmamının tüm çalışma alanları aynı site içerisinde bulunmaktadır. Grafik tasarımı, Otomatik serigrafi, Tampon ve Sıcak Baskı atölyeleri, Domeks Döküm ve Anahtarlık Montajı, Saat imalatı ve Montaj Atölyemiz gibi bir çok birimleri kompleks çalışmakta, bu sayede işlerinizi mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteler.

promosyon

‘Promiks Promosyon’ reklam ve tanıtım ürünleriniz için beklediğiniz kalite, görsellik ve fiyat avantajının adıdır. 224 sayfalık ve geniş ürün yelpazesinden oluşan ürün kataloglarında, güçlü stok ve üretimden gelen güç ile en ekonomik ve sorunsuz ürün tedarikçiniz olmayı dilemekteler.

promosyon

Adres bilgileri:

Promiks Promosyon Reklam ve Tanıtım Ürünleri
Telefon numaralarımız: 0(232) 433 05 05 – 433 13 13
Adres: 131201/1 Sokak No:14/N Gıda Çarşısı, Yenişehir / İZMİR