Msn Messenger’a zahmetsizce smiley ekleyin

Msn messenger’a özel smiley eklemek gayet zahmetli oluyor bildiğiniz üzere. Eğer ekleyeceğiniz 2-3 ifade varsa problem değil fakat bir klasör altındaki onlarca ifadeyi aynı anda eklemek isterseniz işiniz gerçekten çok zor. Emoticon Adder adlı yazılımla isterseniz 100 smiley’ı aynı anda ekleyebilirsiniz 😀

Emoticon Adder yazılımını buraya tıklayarak indiriyoruz ilk olarak. Smiley ifadelerimizin olduğu dizin içerisine, sıkıştırılmış klasörden çıkaracağımız Emoticon Adder.exe yazılımını kopyalıyoruz. Sonraki adım olarak Msn Messenger üzerinde oturumumuzu açıyoruz. Oturum açıldıktan sonra Emoticon Adder.exe yazılımına çift tıklıyoruz. Yazılım, bulunduğu klasör içerisindeki tüm ifade isimlerini listeyecektir.

Emoticon Adder

Resimde de görüldüğü üzere son adım olarak Add düğmesine tıklıyoruz, ve bu klasör içerisindeki tüm smiley ifadeleri msn messenger ifade listemize ekleniyor.

Unutmadan küçük bir not 🙂 Msn Messenger’ın orijinal hali sınırlı sayıda ifade ekliyor olabilir. Bu konuda bilgim yok. Fakat Messenger Plus Live eklentisi ile sınırsız sayıda ifade ekleyebiliyorsunuz.