Kumsal veya Duvara Yazı Yazmak İsteyenler

Photoshop bilgisine gerek kalmadan duvara yazı yazma, resim üzerine yazı yazma, kumsala yazı yazma işlemlerini başarıyla yapabilirsiniz. Bu uygulamalar için artık birçok web sitesi mevcut ve uygulamayı çevrimiçi olarak yapabiliyorsunuz.

Kumsala, Duvara ve Resim Üzerine Yazı Yazma Imagechef Gibi Siteler

Kumsala yazı yazma ya da duvara yazı yazma aslında öyle zor bir şey de değil. Hepsinin bir sitesi var artık ve siz de duvara yazı yazma olayını kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yazımızda bu sitelere değindik ve birkaç örnek verdik.

Letterjames.com ile Kumsal, Duvara Yazı Yazmak

İlk önce www.letterjames.com adresini ziyaret ediyoruz. Gelen sayfanın sol yan tarafında bulunan Türk bayrağının üstüne tıklayın ve böylece site Türkçe dilde ara yüze geçecektir.

Türkçe ara yüzlü sayfanın sağ tarafında seçme kutusu üzerinde bir resmin belirdiğini fark edeceksiniz. Seçme kutusundaki alternatif resimlerden birini seçin ve alttaki metin kutularına yazmak istediklerinizi girin. Son olarak alttaki generate picture düğmesine basın

Site ilk açıldığı zamanlar birçok farklı resmin üstüne yazma imkanı veriyordu. Fakat daha sonra bu sayıyı azalttı. Ancak alttaki alternatif sitelere de göz atabilirsiniz 😉

www.letterjames.com

Duvara yazı yazmak için benzer diğer siteler

Kumsal ve duvara yazı yazmak için alttaki sitelere de göz atabilirsiniz.

http://funphotobox.com/
http://www.lintukoto.net/banner/index.php
http://www.addletters.com/image-list.php
http://www.imagechef.com
http://www.fodey.com
http://www.imagechef.com/ic/browse.jsp

İşte size bir örnek 🙂 Kumsal ya da duvar değil de, tabelaya yazı yazdım 😉

Duvara yazı yazmak