Kombi servisi ve tamirciniz internette

İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorsunuz diyelim. Ve işten geldiniz, sıcak bir duş yapıp, sonrasında taksimde arkadaşlarla buluşmak istiyorsunuz. Hemen kombinizi açmaya gittiniz, bir de ne gördünüz? Kombi çalışmıyor 🙂 Durun durun, hemen panik olmayın. Çünkü çok şanslısınız. Internet üzerinden hemen kombi servisine ulaşabilir ve evinize çağırabilirsiniz.

Kombi servisi ve tamirciniz internette

Bu yazımızda sponsorlarımızdan Kombi Servisi hizmetlerini tanıtacağız. Girişte de belirttiğim üzere Kombi Servisi, İstanbul’un Avrupa yakasındaki tüm ilçelere 7 gün 24 saat profesyonel ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren çevrimiçi bir uygulama.

Kombi servisi ve tamirciniz internette

Yani ansızın kombiniz bozulursa ve saat kaç olursa olsun, kombi tamiri için bu servis sadece internet kadar uzak sizlere.

Hangi kombi markaları destekleniyor?

Hemen hemen birçok büyük markanın kombi bakımı ve tamiri yapılabiliyor. Bu markalar;

  1. Alarko
  2. Ariston
  3. Bosch
  4. Baymak
  5. Eca
  6. Demirdöküm
  7. Protherm
  8. Vaillant

Kombi bakımınız da hizmetler arasında yer alıyor

Kombi gibi ürünler içerisindeki parçalar zamanla özelliğini kaybetmeye başlar. Bu nedenle belli dönemlerde kombinizin kontrol edilmesi gerekmektedir. Ki bu dönem genellikle kış dönemi öncesine denk gelir.

Eğer kış dönemi öncesinde kombi bakımı yaptırmayı düşünüyorsanız, yine Kombi Servisi sizler için güzel bir tercih olacaktır. Unutmayın, sadece internet kadar uzak 😉

Güzel bir web sitesi, uzman kadro, teknik içerik

Kombi servisi hizmet bir yana, güzel bir web sitesine ve teknik içeriğe sahip. Örneğin belli başlı arıza durumları ve yapılacaklara web sitesinde yer verilmiş. Yani servisi çağırmadan önce oradaki adımları da uygulamayı deneyebilirsiniz.