Kitap Yardımında Bulunabilirsiniz

Öğlen bir mail gelmiş bana. Göksun N.Pakdil Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Göksun/K.MARAŞ için kitap yardımı adına. Bu maili aynen sizlerle paylaşıyorum ve gerisini size bırakıyorum. Unutmayın her öğrenci, bizler kadar rahat değil.

Kitap Yardımında Bulunabilirsiniz

Aydınlık bir Türkiye için
Merhaba Biliyorum çok yoğunsunuz ama tek çaremiz de sizsiniz. Sizin bir tek sözünüzle bize koliler dolusu kitap gönderecek nice insanlar var. Desteğiniz bizim için çok önemli saygılar sunuyorum .

Bizler Ülkenin geleceğine yön veren öğretmenler olarak bir takım zorluklarla karşı karşıyayız; Bunlardan birkaçı; Velilerin ilgisizliği, çocukların okumaya karşı isteksiz olması, çocukların en önemli ihtiyaçlarından biri olan sportif faaliyetlerini yapacak bir spor salonunun olmaması ve daha sayamayacağım birçok sorun. Fakat tüm bunlardan öte ve bence en önemlisi bir kütüphanenin eksikliği...

Burada gerçekten kazanmamız gereken büyük bir öğrenci kitlesi var fakat yaşadıkları birçok olumsuz şeyden dolayı (örneğin aile içi şiddet, aile dışı şiddet) bu çocuklar çok küçük yaşlardan itibaren her şeyden nefret etmeye ve umutsuzluğa kapılmaya başlıyorlar. Böyle bir durumdan onları kurtarmanın tek yolu onları kitap okumaya Yönlendirmek .. İşte burada sizlerin devreye girmenizi Ümit ediyorum.
Bize gönderebileceğiniz kitapların bizim için nasıl bir değer taşıyacağını tahmin bile edemezsiniz 1 tane bile olsa ...

Asıl sorunumuz kütüphaneyi kitaplarla doldurmak. Bu bağlamda sizden okul kütüphanemize kitap yardımında bulunmanızı öğrencilerim adına rica ediyorum. Sizler de takdir edersiniz ki bugünkü neslin en büyük problemi kitap okumamak. Biz de cehaletle mücadele eden aydın insanlar olarak sizlerin bu konuda gerekli duyarlılığı göstereceğinizden eminiz.
Öğrencilerimiz de eğitimin sürekli olduğunu kanıtlamak çabasında olan aydın kişiler olarak sizlerin bu talebimizi geri çevirmeyeceğinizden emin!

Aydınlık Türkiye için ışıklarınızı yakın, her kitabın gelecek günlerde suça karşı dikilen bir güç kaynağı olduğunu unutmadan...
Buradaki çocuklarımızın aydınlık Türkiye'nin birer takipçisi olmasını istiyorsanız bu maili lütfen dikkate alın.

Saygılarımla

R. Ekrem ERDOĞAN
Göksun N.Pakdil Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Göksun/K.MARAŞ [email protected]

Okul Müdürü
Feyzullah MERCAN
0505 373 56 13