Kadınlar gününüz

Bugün 8 Martmış meğerse ve kadınlar günüymüş halbuki. Neyse problem değil öğrenmiş oldum tam tarihini ve aldım önbelleğe 🙂 Saat 12’ye doğruydu sanırım. Şirkette anketör kız arkadaşlardan birinin bilgisayarındaki problemle uğraşıyorduk Ferhat abi ile. Sonra kafayı bir kaldırdık ne görelim. Sekreter hanım tüm bayanların kadınlar gününü kendilerine verdiği çiçek ile kutluyor. Verdi bir çiçek ama unuttum adını. O yüzden çiçek diye genelleme yapıyorum 🙂

O ara Ferhat Abi ise bizi ifade ederek

– hani, bize yok mu çiçek

dedi. Gelen yanıtsa gayet normaldi.

– Siz kadın mısınız?

Tabi höhhh olmadık. Bense yanıt olarak,

– Kendimiz için değil, kızlarımıza götüreceğiz. Yani hatunlarımıza 🙂

dedim. Orada koptuk zaten Ferhat Abi ile 😀

Neyse şaka bir yana şirket içindeki gördüğüm bir diğer güzellikti çalışanlarına. Diğeri ise içinde bulunulan ayda doğanların hepsinin toplu şekilde doğumgünün kutlanışıydı pastalarla.

İş hayatında olması gereken hususlar bence. Yetkililerle çalışanların bağlarını kuvvetlendirmek için önemli sanırım bu gibi onlara değer verdiğinizi gösteren incelikler 🙂

Hımm bu arada bitirmeden, yazımı okuyan ablalarımızın kadınlar günü kutlu olsun 🙂

Ve unutmadan bu mübarek günde sevgilinize ya da eşinize ya da hatununuza siz ne aldınız? Yoksa,

– Ne abi bu ! Yılbaşı, sevgililer günü, kadınlar günü, anneler günü, evlilik-beraberlik-birliktelik yıldönümü, bayram-seyran derken her ay hediye mi alacaz hatuna!

mı diyorsunuz ? 😀

Peki ben mi? İlla sormak istiyorsunuzdur bu soruyu 🙂

Yok ben gene gereksiz bir harcamadan daha kurtuldum 😆 Şaka şaka, şuan sevgilim yok sadece. Ama sevgilim olsa bile kadınlar günü diye hediye alacak değilim hani ! 8)