Internet Explorer 7 Final Hazır

Internet Explorer 7 FinalUzun süredir beklenen Internet Explorer 7 Final sürümü sonunda hazırmış. Tabi Türkçe destekli ie7 için bir süre bekleyeceğiz. Şuan için İngilizce, Arapça, Fince, Almanca ve Japonca sürümlerini indirebiliyorsunuz.Yeni Internet Explorer 7 için kendi anasayfasında yapılan tanımlamalar ise alttaki gibi;

Karışıklıktan kurtulun

Basit iyidir. Yeniden tasarlanan akıcı arabirim, gereksinim duyduğunuzdan fazlasını sağlıyor ve gerekli olmayanları ortadan kaldırıyor. Yeni görünüm ekranda Web sayfasının görüntülenen alanını en üst düzeye çıkarırken karmaşık araç çubuklarını da azaltıyor.
IE7

Daha azıyla daha fazlasını yapın

Sekmeli gözatma ile, tek bir Internet Explorer penceresinde birden çok Web sitesi açın. Tüm açık sekmelerin küçük resimlerini tek bir görünümde görüntüleyin. Birden çok sekmeyi tek bir sekme grubunda düzenleyin ve sık kullanılan olarak kaydedin.
IE7

İlk denemenizde düzgün yazdırın

Internet Explorer 7 geliştirilmiş yazdırma için metni otomatik olarak küçülterek Web sayfası içeriğinin yazdırılan sayfanıza sığmasını sağlar. Ayarlanabilen kenar boşlukları, özelleştirilebilen sayfa düzenleri, kaldırılabilen üstbilgi ve altbilgiler, değiştirilebilen yazdırma alanı gibi yazdırma seçenekleri de bulunur.
IE7

Haberlerin doğrudan size gönderilmesini sağlayın

En son haber ve bilgileri Web’de aramaktan yoruldunuz mu? Internet Explorer 7 sık kullandığınız sitelerdeki en son güncelleştirmeleri size gönderebilir. Internet Explorer 7 aracılığıyla RSS akışlarına abone olduğunuzda, çevrimiçi olarak en son bilgilere sahip olmanızı sağlayan kişiselleştirilmiş spor, haber ve alışveriş akışlarına anında erişim sağlayabilirsiniz.
IE7

Birden çok arama sağlayıcısı seçin

Araç çubuğu arama kutusu ile, sık kullandığınız arama sağlayıcısını kullanarak Internet’te doğrudan tarayıcınızdan arama yapın.
IE7

Güvenliği elden bırakmayın

Yeni ve güçlü Internet Explorer 7 mimarisi ve geliştirilmiş güvenlik özellikleri, kötü amaçlı yazılımlardan korunmanıza ve kişisel verilerinizin sahte Web sitelerinden ve çevrimiçi kimlik avı dolandırıcılığından uzak tutulmasına yardımcı olur.
IE7

İndirmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.