Hafta sonunun ardından

Güzel bir hafta sonunun ardından tekrar selamlar 🙂 Ohh be, gittim geldim İstanbul’a, biraz kafam rahatladı. Ne öyle, sınav sınav 🙂 Blog Konferansı, Formula 1 derken güzel bir hafta sonu oldu 🙂

Nasıl oldu?

Perşembe akşamı (8 mayıs) son bir sınavım daha kalmıştı. Gündüz tam yemekteydim ki, telefon çaldı. Arayan Eray’dı. Çaktırma ama blog ödüllerinde dereceye girdin, konferansa bekliyoruz dedi. Olm gelemem edemem dedim ama olmadı 🙂 Sonra tekrar düşündüm. Zaten sınavlardan sonra ufak bir tatil düşünüyordum. Dedim en güzeli gideyim İstanbul’a, hem kafam dağılır. Bu kararın ardından Cumartesi sabahı yola çıktım.

Yalnız Eray ile telefondaki ilk muhabbet güzel 🙂 Açtım telefonu, dedim;

Hakan: Efendim!
Eray: Hakan selam, tanımadın mı?
Hakan: Yok hayır tanıyamadım.
Eray: Abi nasıl tanımazsın Eray ben.
Hakan: Abi hiç sesini duymadım ki, nasıl tanıyabilirim 😀

gibi bir tanışmanın ardından bastık kahkahayı 😀

Yolculuk

Ailemin aracıyla gitmeye karar vermiştim ama sonra vazgeçtim. Ve Varan Deluxe ile Cumartesi sabahı 9.30’da çıktım yola. İstanbul’a gelmem 14.30’u buldu. Hemen Üsküdar’a, arkadaşların evine gittim. Üzerimi değiştirdim derken tekrar çıktık evden sevgili arkadaşım Eren ile. İstanbul’u çok bilmediğim için Galatasaray Üniversitesi’ni bulmamda Eren eşlik etti bana.Kısa bir yolculuk ardından Galatasaray Üniversitesi’ndeydik.

Blog Konferansı

Konferansta olup bitenleri tekrar tekrar anlatmak istemiyorum. Çünkü takip ettiğiniz birçok günlükçü arkadaş olup bitenleri anlattı. Tekrar anlatmaya gerek yok sanırım 🙂

Yalnız şunu söylemeliyim, çok eğlendim 😀 Gerçekten de zevkli ve bir o kadar kimi bölümlerde gülmelerin aldığı götürdüğü anlar oldu. Galatasaray maçı nedeni ile bir süre sonra Eren ortamdan ayrıldı. O ara karşılaştığımız Yusuf ile muhabbetimize devam ettik.

Blog Ödülleri

Blog konferansının ardından boğaz manzarası eşliğinde verilen bir kokteyl ile blog ödülleri sahiplerini buldu. Çok eğlendiğimiz ve birçok blogcu arkadaş ile tanıştığımız bir kokteyldi. Bu kokteyl boyunca Erhan, Eray, Bünyamin, Yusuf, Tunç ve adı aklıma gelmeyen diğer arkadaş ile tanışma ve muhabbet etme şansını da buldum.

Dmry.net ise oylarınızla Teknoloji kategorisinde ikinci oldu ve işte bunun hatırası;

blog ödül