Fotoğraflarınızı baştan yaratın :)

Şimdi sizi çok güzel bir siteden haberdar edeceğim. Ve bir o kadar da eğlenceli. Fotoğrafınızı yüklemek koşuluyla, tarih boyunca adı geçen birçok sanatçının görünümüne bürünebilirsiniz.

Yearbookyourself

Adresimiz http://www.yearbookyourself.com/. İşte yapmanız gerekenler:

  1. http://www.yearbookyourself.com/ adresini ziyaret edin.
  2. Begin düğmesine basın.
  3. Cinsiyetinizi seçin.
  4. Sonrasında Upload düğmesi belirecek. Buna basın ve yüzünüzü ön plana çıkaran, yüzünüzün net şekilde görünür olduğu bir fotoğrafınızı bilgisayarınızdan seçerek yükleyin. Burada biraz bekleyin. Fotoğrafınız yüklenirken, yan sayfada bekleme durumunu belli eden bir simge görüntülenecektir.
  5. Fotoğrafınız yüklenince sizi bir editör karşılayacak. Buradaki Eyes ve Mouth sırasıyla göz ve ağız hizanızı belli ediyor. Yani o çizgilere, gözünüzü ve ağzınızı denk getirmeye çalışın. Alttaki düğmeler ile resminizi döndürebilir, hareket ettirebilir ya da küçültüp büyültebilirsiniz. Hazır olunca Continue düğmesine basın ve devam edin.
  6. Ardından bir liste açılacaktır. Buradan kişiyi seçmelisiniz ve tekrar Continue düğmesine basmalısınız.
  7. Dönüştürme işlemi yapılacak ve yüzünüz ile sanatçının yüzü değiştirilecektir. Save and Share ve sonrasında Download Photo adımlarını izleyerek, bu fotoğrafı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
  8. Altta yıllar görünecektir. Oradaki yıllara tıklayarak fotoğrafın, o yıl ile özleşen kişi ile değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ufak bir örnek ise kendimden 😀

Fotoğraflarınızı baştan yaratın :)