FLV dosyalarını MP3 formatına dönüştürme, çevirme

Gün gelir siz de FLV dosyasını MP3 formatına çevirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ki son birkaç gündür FLV dosyalarını MP3 formatına dönüştürme çabası içerisindeyim. Birkaç yazılım denedim, ancak Youtube üzerinden indirdiğim FLV videolarını Mp3 formatına dönüştürmekte başarısız oldular. Bugün bulduğum yazılım ise problemsiz şekilde dönüştürdü. Ben de sizlere önermeye karar verdim.

FLV dosyasını, videolarını MP3 (audio) formatına bedava çevirme programı indir. (FLV to Mp3)

Birkaç gündür Youtube üzerinde Fundar Arar’ın Türk Sanat Müziğinden seslendirdiği şarkıları dinler oldum. Bazıları o kadar çok hoşuma gitti ki, FLV formatında bilgisayarıma indirdim. Ancak amacım video olarak izlemek değil, MP3 formatına çevirme ve dinlemekti.

Freez FLV to MP3 Converter

Uygulama için Freez FLV to MP3 Converter yazılımını kullanacağız. Bu yazılım FLV dosyalarını Mp3 formatına dönüştürme işlemini yapıyor. Bu yapmasının yanı sıra, yazılımın kullanımı bedava 🙂

Yazının sonundaki bağlantıdan yazılımı indirip kurun ve ardından çalıştırın. Alttaki gibi bir pencere sizi karşılayacaktır.

FLV dosyalarını MP3 formatına dönüştürme, çevirme

Uygulamanız gereken adımlar şöyle;

  1. Add Flv File(s) düğmesine basın ve dönüştürmek istediğiniz FLV dosyasını seçin.
  2. Eğer bu konularda tecrübeli değilseniz, alttaki Mp3 Audio sekmesini değiştirmeyin. Ancak tercihimiz Default settings seçeneğini kaldırdıktan sonra Frequency değerinin 48000 olarak seçmek olacaktır.
  3. Output Directory satırının sonundaki düğmesine basın ve MP3 dosyasının kopyalanacağı dizini seçin.
  4. Son olarak Start Converting düğmesine basın ve dönüştürme işlemi başlasın.

Bir müddet bekleyin. Seçmiş olduğunuz dizine MP3 dosyasının kopyalandığını göreceksiniz 😉

Freez FLV to MP3 Converter İndir

Smallvideosoft.com sunucusundan indir