Evladım Burası WordPress!

Yavrucum burası wordpress tabanlı. Bak sitenin en altına ne görüyorsun? Sitenin içerik kod yazılımı WordPress Öyleyse çıkaracağımız sonuç nedir? Arkadaşlarımızı iyi mi seçmeliyiz? Hayır. WordPress tabanlı siteyi PhpNuke sitelerde uygulanan kodlarla hacklemeye çalışmamalıyız.

Aksi halde,

No blog entries could be located. If this error continues then please let me know!

yazısını görürüz. Ama güzel güzel bak ben de temada burayı çevirmeyi unutmuşum. İyi oldu hatırlattın 😉 Yarın kalkınca bu kısmı da çevireyim.

Kusura bakma,

admin.php?op=AddAuthor&add_aid=PcDelisi&add_name=God &add_pwd=123123&[email protected]&…

kodları burada sökmüyor. Ondan sonra hackerim diyorsunuz. Bak hackerim diyorsun ama wordpress ile phpnuke ‘u ayırt edemiyorsun ve iz bırakıyorsun arkanda.

Öğrenelim arkadaşlar öğrenelim. Aç biraz php, c++, basic felan öğren. Bunları iyi bil zaten hacker olursun. En baba hackerler senin bu kopyala yapıştır yaptığın kodları almıyor, kendileri üretiyor. Sen de kullanıyorsun.

Ama biraz programlama bilgin olsa, bak aklına ne şeytanlıklar gelecek. O zaman hackerlıkta adım atmış olacaksın. Unutma, ki bana göre, en iyi hacker en iyi programcıdır. Programlamadan en iyi şekilde faydalanandır 😉 Hadi şimdi yat uyu.