Eda ünlü oldu, yetişin gayri :P

Hamarat, iş hanımı, çocuk ta yaparım kariyer de blogcusu Eda ünlü olmuş meğerse.. Daha dur Eda, biz 2 yıldır yayındayız ünlü olamadık, nedir senin bu acelen 😀 İşin geyik yanı bir yana KanalTürk televizyonunda yayınlanan Kadınlar Kulubü adlı programın konuğu olarak evini açmış kendilerine Eda Hanım ve güzel bir söyleşi çıkmış ortaya 🙂

Öncelikle Eda Hanım kimdir, kaç modeldir(kendi deyişiyle)?

Ben 78, eşim Ömer ise 76 model İstanbul üretimiyiz 🙂 2003 yılında start alan flörtümüz 2007 yılında evlilik münasebeti ile birleşti. Eda Demirel oldu Eda Suner. Nişantaşı Gianni Versace mağazasında Versace ve Versus katları yöneticiliği, Kadıköy Bahariye Mango mağazasında mağaza müdürlüğü, Davutpaşa Mercedes-Benz araç satış ve en son olarak da;5 sene Türk Ekonomi Bankası Krediler Departmanında full tempo çalıştıktan sonra iş hayatına ara verip uzun soluklu bir nefes almak istedim. İşlemeyen demir paslanır atasözünden yola çıkarak, blogumu yapmaya karar verdim.Blogumu ziyaret eden siz dostlarım umarım keyifli vakitler geçirir, tiryakim olursunuz. Unutmadan Kategorilerde gezinirken El Emeği Göz Nuru bölümündeki cici fikirleri denemeyi sakın unutmayın.

Sevgi, aşk,sanat,huzur daima yakanıza yapışsın
Eda Suner

demiş kendileri ve ünlü olmaya ilk adımı şuradaki yazısında bildirmiş bizlere kendileri.

KanalTürk’de yayınlanan Kadınlar Kulubü adlı programramda 3 Temmuz 2007 saat 14:00’de Eda’yı izlemeyi unutmuyoruz ve sonra Basında Eda Suner başlığına dönerek, Eda çok komik çıkmışsın, Eda kekelemişsin yorumlarımızı eksik etmiyoruz 😀 Ayrıca bu yayını KanalTürk web sitesinden çevrimiçi olarak izleme imkanınız da bulunuyor.

Eda çok sevindim senin adına 😉 Darısı bizim başımıza 😀 Yok mu Erkekler Kulubü felan ? 😀