Domain için servet ödemeyin, indirim kodları kullanın

Askerlikten sonra ilk yazım domain indirim kodlarıyla ilgili arkadaşlar. Yabancı bir şirketle çalışırken, domain hosting vb. her türlü alışverişlerinizde indirim kodlarını kullanarak daha az ödeyebilirsiniz. Özellikle Amerika’da indirim kodları çok meşhurdur. Firmalar bunları reklam maksatlı olarak dağıtır. Kodlar ağızdan ağza dolaşarak firmanın reklamı yapılmış olur .

Domain için servet ödemeyin, indirim kodları kullanın

Bu stratejiyi uygulayan dünyanın en büyük alan adı kaydedici firması Godaddy, ününü dağıttığı bu indirim kodlarına bağlı diyebiliriz. Ve tabi bir de seksi kızlarına 🙂

Domain için servet ödemeyin, indirim kodları kullanın

Şunu belirteyim bu kodları kullanmakla herhangi bir zararınız yok. Yukarıda belirttiğim nedenlerden dolayı bu kodlar yayınlanıyor.

Godaddy indirim kodlarına nasıl ulaşabiirim?

  1. En basitinden, Google’a “Godaddy Promo Code” yazın ve aratın
  2. Bunun için özel olarak bir Türk arkadaşımızın başını çektiği Godaddy Promo Code bloguna bakabilirsiniz. Arkadaş, blogunu 3-5 günde bir güncelliyormuş ve blogunda genelde 20’den fazla kod bulunuyor.
  3. Domain kodlarının bulunduğu harika bir yabancı site var. Domain Promo Codes ile istediğiniz bir firmanın logolarına tıklayarak ya da aramadan ulaşabiliyorsunuz. Bazen öyle sansasyonel kodlar yayınlıyor ki şaşırıyorsunuz . Örneğin geçenlerde 0.99$ Godaddy‘nin .Com kampanyası vardı. 1and1 in hala devam eden ( Haziran sonunda bitiyor ) Bedava Domain kampanyası ve Domain.com’un 0.99$‘a kampanya kodlarını bulabilirsiniz.

Alan adı promosyon kodları ile ucuza domain

Sitenin en büyük özelliği çok sık güncellenmesi, ölü kod pek az. Çünkü sadece bu işe yoğunlaşmış adamlar. Kullanın 🙂