Bedava Premium WordPress Temaları

WordPress dünyasında Premium terimi ile geçen, çoğunlukla ücretli olan ve ücreti karşılığında görsel ve programlama açısından en iyiyi sunan birçok tema var sizin de bildiğiniz üzere. Peki bunlarla yarışabilecek düzeyde ve bedava olan alternatiflerini görmüş müydünüz?

Bedava Premium WordPress Temaları

Hem bedava hem de ücretli temalar kadar iyi tasarlanmış birkaç temayı paylaşıyorum.

WP Premium teması

Bedava Premium WordPress Tema - Wp Premium

R.Bhavesh tarafından hazırlanan güzel bir alternatif Wp Premium teması. Siyah, kahverengi ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Şuradaki adresten temayı görüntüleyebiliyorsunuz ve buradan da indirebiliyorsunuz.

Indomagz teması

Bedava Premium WordPress Tema - Indomagz

Daha önce gören oldu mu bilmiyorum, ancak benim hoşuma gitti. Agus MU tarafından tasarlanmış ve destek ise MagzNetwork Forum tarafından veriliyor. Demo sayfası için burası ve indirmek içinse burayı takip etmeniz gerekiyor.

Ikarus teması

Bedava Premium WordPress Tema - Ikarus

WP Themes Press’in hazırladığı ve magazin sitesi tarzında çok güzel bir tema. Kendi ana sayfasından Ikarus temasını test edebilir, ve şuradan da temayı indirebilirsiniz.

Overstand teması

Bedava Premium WordPress Tema - Overstand

Overstand teması Floyd Celluloyd tasarlanmış. Çok sade, ancak dikkat çekici bir görünümü var. Temanın test adresi bulunmuyor. Ancak buradan indirebilirsiniz.

The Morning After teması

Bedava Premium WordPress Tema - The Morning After

Eminim The Morning After temasını daha önce gördünüz. Ancak, ne bileyim bu tema hoşuma gidiyor. Listeye eklemek istedim 🙂 Arun Kale tarafından hazırlanan temayı buradan indirebiliyorsunuz.

Structure teması

Bedava Premium WordPress Tema - Structure

Bence liste içerisindeki en güzel temalardan biri Structure. Justin Tadlock tarafından hazırlanan tema, ayrıca çoklu dil desteği de sunuyor. Yani, çeviri için ayrıca dil dosyaları yer alıyor. Şurada temanın test sayfası bulunuyor. İndirmek içinse sadece tıklayın.

Options teması

Bedava Premium WordPress Tema - Options

Yine Justin Tadlock çalışması olan hoş bir tema. Buradan test edebilir ve şuradan da indirebilirsiniz.

BranfordMagazine teması

Bedava Premium WordPress Tema - BranfordMagazine

Aslında çok bilinen bir tema. Ancak Premium tadında olduğu için listemizde yer alıyor. Michael Oeser tarafından hazırlanan temayı test etmek için şurayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca indirmek içinse burası.

Massive News teması

Bedava Premium WordPress Tema - Massive News

Magazin ve gazete sitesi gibi olsun ama fazla karışık olmasın diyorsanız Jason Schuller’ın hazırladığı Massive News teması size göre. Buradan test edebilir, şuradan da indirebilirsiniz.

ArtFull teması

Bedava Premium WordPress Tema - ArtFull

http://3oneseven.com/ sitesi tarafından hazırlanan bu tema, klasik haber ve magazin türü temaların standart yapısından biraz farklı. Bu sayede daha çok dikkat çekiyor. Test için şuraya ve indirmek içinse burası 🙂

Arthemia teması

Bedava Premium WordPress Tema - Arthemia

Michael Jubel tarafından hazırlanan Arthemia, bir başka güzel tema oluyor. Bu temayı test etmek için şuradan, indirmek içinse buradan devam edebilirsiniz.

Linoluna teması

Bedava Premium WordPress Tema - Linoluna

Linoluna teması da Michael Jubel tarafından hazırlanmış. Yazı devamında görüntülenen araçlar menüsü ile diğer temalardan ayrılıyor. Temanın demo sayfası bulunmuyor. Ancak buradan indirebiliyorsunuz.

Shiva teması

Bedava Premium WordPress Tema - Shiva

Theme Spinner sitesi tarafından hazırlanan Shiva teması sitenize portal havası verecektir. Temayı test etmek için buraya ve indirmek için buraya gidiyoruz.

Maya teması

Bedava Premium WordPress Tema - Maya

Yine Theme Spinner tarafından hazırlanan güzel bir tema. Test için buraya ve indirmek için de buraya gidiyoruz.

OpenBook teması

Bedava Premium WordPress Tema - OpenBook

Magazin stilinde olan bir başka tema, Jean-Baptiste Jung tarafından hazırlanan OpenBook teması. Temanın örneğini temayı hazırlayanın kendi sayfasında bulabiliyorsunuz. İndirmek içinse buraya tıklamalısınız.

WP Magazine teması

Bedava Premium WordPress Tema - WP Magazine

Adı üzerinde bir başka magazin stilinde tema, Mehmet Özekinci tarafından hazırlanan WP Magazine teması oluyor. Temanın demo sayfası ziyaret edebilir ve buradan indirebilirsiniz.

Small Magazine teması

Bedava Premium WordPress Tema - Small Magazine

Yine Mehmet Özekinci tarafından hazırlanan güzel bir tema. Demo sayfası için buraya, indirmek içinse buraya gidiyoruz.

Wynton Magazine teması

Bedava Premium WordPress Tema - Wynton Magazine

Bir diğer güzel tema da Michael Oeser tarafından hazırlanmış. Test içi buraya, indirmek için buraya.

Smooth News Magazine teması

Bedava Premium WordPress Tema - Smooth News Magazine

Bir hoş tema Smooth News Magazine ve buradan test edebilir ve buradan indirebilirsiniz.

The Unstandard teması

Bedava Premium WordPress Tema - The Unstandard

The Unstandard teması Derek Punsalan tarafından hazırlanmış. Temayı kendi adresinden test edebilir ve buradan da indirebilirsiniz.