Bedava 3D akvaryum ekran koruyucusu

Bilgisayarınız için güzel birkaç 3d akvaryum ekran koruyucusu var, üstelik bedava. Akvaryum görünümünde olan ekran koruyucuları genelde ücretli oluyorlar fakat aynı kalitede ve güzellikte olanlarını sizlerle paylaşıyorum 🙂

FanFish, akvaryum ekran koruyucusu

Screensaverfx tarafında hazırlanan akvaryum ekran koruyucu yaklaşık olarak 900 KB boyutunda ve buradan indirebiliyorsunuz.

FanFish Bedava 3D akvaryum ekran koruyucusu

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra FanFish25.scr dosyasını sıkıştırılmış klasör içerisinden çıkarın ve C:\WINDOWS dizini altına kopyalayın. Bunu geçerli ekran koruyucunuz yapmak içinse masaüstüne sağ tıklayın ve Özellikler->Ekran Koruyucu yolunu izleyerek, listeden FanFish25 olanı seçin. Hepsi bu kadar 😉

FanFish Bedava 3D akvaryum ekran koruyucusu İndir

Aquarium, akvaryum ekran koruyucusu

Screensavers-online.com‘un hazırladığı bu ekran koruyucusu ise yaklaşık 1.2 mb ve tüm Windows sürümleri ile uyumlu. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Aquarium Bedava 3D akvaryum ekran koruyucusu

İndirdiğiniz sıkıştırılmış klasörden kurulum dosyasını çıkarın ve çalıştırın. Ekran koyucunuz yüklenecektir. Eğer bu ekran koyucusunu bilgisayarınızdan silmek isterseniz C:\windows\system ya da Windows XP için C:\windows\system32 dizini altındaki aquarium.scr dosyasını silmeniz yeterli.

Aquarium Bedava 3D akvaryum ekran koruyucusu İndir