Arzu ettiğiniz blog nasıl olmalı?

Hepimizin arzu ettiği blog dizaynları elbet vardır. Bunlardan bazılarını kendi sitelerimize uygularız, bazılarınınsa beğendiğimiz sitelere uygulanmasını umar ve öneride bulunuruz. Peki sizin dmry.net için önerileriniz nelerdir?

Arzu ettiğiniz blog nasıl olmalı?

Dmry.net’in ziyaretçileri sizlersiniz, sizler kullanıyorsunuz bu siteyi. Bu nedenle yeni dizayn sizlerin görüşlerine göre tasarlanacak. Evet evet, sitenin dizaynını değiştirmeyi düşünüyorum, ancak süre ve tarih belli değil. Malum sınavlar var bir süre. İşte bu süreç boyunca boş durmak yerine, en azından sizlerin görüşlerini almayı ve değerlendirmeyi düşündüm.

Sorum basit, nasıl bir dmry.net istiyorsunuz?

Nasıl bir dmry.net istiyorsunuz?

Fikir vermek gerekirse, dmry.net’e üye alımı yapmayı düşünüyorum. Bu kararımda etkili olan iki faktör şunlar;

  1. Reklamların ideal ziyaretçi kitlesine görüntülenmesini istiyorum. Bu nedenle kayıt esnasında, o yönde bilgiler isteyeceğim sizden. İşte eğitim, yaş v.b. gibi. Böylece oturumunuz boyunca en uygun reklamları size sunacağım.
  2. Bir önemli faktör ise yorum onayı. Üye kaydı ile, üye hareketlerini izleyebilir ve belli üyelerin yorumlarını hiç onaysız yayınlayabilirim. Böylece yorum onaylama trafiğinden de kurtulmuş olurum.

Aslından bunlar sadece aklıma gelen önemli iki faktör. Diğerleri ise; bir sayfadaki toplam yazı adetini, yazı altında görüntülenen toplam yorum adeti v.b. gibi değerleri, üyenin değiştirmesini olanak sağlamak. Böylece herkes istediği gibi biçimlendirebilir siteyi.

Peki siz, nasıl bir dmry.net istiyorsunuz? Sadece dizayn olarak bakmayın, tüm eleştirilerinizi de bekliyorum. Teşekkürler 😉