Altyazı avcısı ile alt yazı derdine son!

DivX adını duymayanımız yok gibidir. DvD filmler tek cd üzerine bu format ile sıkıştırılarak kayıt yapılırlar. Görüntü kalitesi ise gayet iyidir elbet. Neyse divx üzerine belli bir tanımlama yapamayacağım gördüğünüz üzere 😀 Biz sonuca gelelim en iyisi. Internetten bir şekilde divx indiriyorsunuzdur. Peki ya indirdikten sonra altyazı için hangi siteye başvuruyorsunuz? Yapmayın ama, site site dolaşmanıza hiç gerek yok. Eminim bir alt yazı arama programı olsa da, çabucak bulsak altyazıları demişsinizdir. Ehhh hadi o zaman.

Altyazı avcısı

Altyazı avcısı yazılımı http://www29.websamba.com/ProcessSpy/AA/ sitesince hazırlanmıştır. Adı üstünde, Türkiye ve Dünyadaki en büyük altyazı sitelerinde arama yapar ve tek tık ile bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.
Altyazı avcısı,

  1. www.extratitles.to
  2. www.divxstation.com
  3. www.subdb.net
  4. www.divxsubtitles.net
  5. www.divxforever.com

gibi en büyük altyazı sitelerinde arama desteğini sunmaktadır. Bir altyazıyı bunların hepsinde arayabileceğiniz gibi, herhangi birinde de arama yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca arama koşullarında, alt yazı dilini, cd sayısını, FPS değerlerince filtre uygulayabileceğiniz gibi, listedeki maksimum sonuç sayısını da beliryebiliyorsunuz. Bunların dışında aynı anda birden fazla altyazı aratması ise apayrı bir güzellik sanırım 🙂 Proxy bağlantı kuranlarda unutulmamış ve proxy üzerinden bağlanma seçenekleri de yazılıma eklenmiş. Tüm sonuçlar tek bir sayfada yer alıyor ve arama kriterleri dışında, ekleyen kişi, altyazı formatı v.b. bilgilerde yer alıyor.

Ekran Görüntüsü

Büyük resim için üstüne tıklayın.

alt yazı

Altyazı Avcısı sürüm 1.24 İndir!