Airbnb İndirim Kupon Kodu

Airbnb ile seyahat rotanız üzerindeki birçok bölgede ev ya da oda kiralayabilirsiniz. İster Tayland ister Arjantin olsun fark etmiyor. Yapmanız gereken tek şey hemen şimdi bir Airbnb hesabı oluşturmak ve airbnb indirim kodu kullanarak ev ya da oda kiralamak. Üstelik bu indirim kuponu sadece ev kiralamak için ödeme yapıldığında geçerli değil. Eğer mekan sahibi olarak kiralama yapacaksanız, ayrıca 4 kat daha fazla değerde indirim kodu kazanabiliyorsunuz.

Airbnb İndirim Kupon Kodu

Airbnb sitesini bilmiyor olabilirsiniz ve bu amaçla giriş kısmında biraz bilgi verdim sizler için. AirBnb ile dünyanın her yerinde ev ya da oda kiralayabiliyorsunuz. Üstelik dilerseniz ev sahipleri ile iletişime geçerek fiyat konusunda pazarlık da yapabiliyorsunuz. Airbnb 2008 yılı Ağustos ayında ABD’de kurulan özel bir şirkettir ve insanların seyahatlerinde konaklayacak yer bulmalarını, mekan sahiplerinin de kiralamasını sağlayan web/mobile uygulamasıdır.

Airbnb indirim kupon kodu

Airbnb üzerindeki fiyatlar sabit oluyor ve gün üzerinden sunuluyor. Ayrıca fiyatlara temizlik, ekstra kişi sayısı v.b. ücretler de eklenebiliyor. Maksadımız en ucuza en kaliteli konaklama seçeneğini satın almak olduğunda ötürü kuşkusuz Airbnb indirim kuponu hepimiz için aranan bir şey. Peki Airbnb satın almalarında geçerli olan indirim koduna nasıl sahip olacaksınız? Çok kolay 🙂

Airbnb indirim kuponu tanımlamıyor ancak referans ile üyeliklerde indirim sağlıyor. Yani eğer alttaki bağlantıya tıklayarak beni referans gösterirseniz 35$ indirim kazanıyorsunuz. Eğer maksadınız seyahat etmek değil, ev kiralamak ise işte o zaman 65$ indirim elde ediyorsunuz. Güzel ve zahmetsiz değil mi? Şimdi aklınıza ilk gelecek soru sadece yeni üyelikte mi indirim kodunun aktif olduğudur. Evet, üzgünüm ancak ne yazık ki sadece yeni üyeliklerde indirim aktif olmaktadır. Ancak üzülmeyin bunun da çözüm yolu vardır, o da eski hesabınızı silerek alttaki linke tıkladıktan sonra tekrar yeni üyelik hesabı oluşturmaktır. Böylece ilk seyahat kiralamanızda kullanabileceğiniz 35$ değerindeki indirimi hak etmiş olacaksınız.

[indir url=”http://www.airbnb.com.tr/c/hakand14?s=8″]35$ Airbnb indirim kuponu ile hemen şimdi üye ol[/indir]