3 Boyutlu Oyunlar Sitesi: 3doyunlar.net

Flash oyunları seviyorsunuz ancak neredeyse tüm flash oyun sitelerinde aynı oyunlara mı denk geliyorsunuz. O halde 3 boyutlu oyunlara terfi etme vaktiniz gelmiş bulunuyor. 3D oyunlar, normal flash oyunlara göre çok daha zevkli oynanıyor 😉

3 Boyutlu Oyunlar Sitesi: 3doyunlar.net

Flash oyunlardan sıkıldıysanız ve yeni bir arayış içerisindeyseniz; 3d oyunlar tam size göre.

3 Boyutlu Oyunlar Sitesi: 3doyunlar.net

Web sitesi üzerindeki 3D oyunlar Shockwave ile çalışabiliyor ve bu eklentinin tarayıcınızda yüklü olması gerekiyor. Sanırım tek dezavantajı bu. Ancak oyunlara göz attığınızda, doğru bir karar olduğuna emin oluyorsunuz. Örneğin 3d yarış oyunları ile iyi vakit geçirebiliyor ve eğlenebiliyorsunuz.

Sohbet ve Forum

Oyun oynamaktan sıkıldığınızda sohbet sayfasına gidebilir ve diğer oyuncular ile muhabbet edebilirsiniz. Ya da forumda 3D ve oyunlar üzerine tartışabilir, görüş bildirebilirsiniz.

Üyelik İmkanları

Üye olarak diğer üyelerle arkadaş olabilir, yazışabilir ya da hızlı erişim amacıyla oyunları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Böylelikle sosyal bir oyun sitesi olmayı başarabiliyor 3doyunlar.net.

Genel Olarak

Genel olarak söyleyebilirim ki; 3doyunlar.net güzel bir 3d oyun sitesi olmuş. Hatta yazıyı hazırlamadan önce düşünüyordum; acaba sitenin kodlaması nasıl? Kaç adet W3C hatası çıkar? Acaba IE6 – 7 ve 8 uyumu nasıl çıkacak? gibi sorular aklımdaydı ve merak içerisindeydim. Ancak utandırdı diyebilirim, çünkü hiçbirinde problem çıkmadı. Öneriyorum 😉